Sziasztok!A nővéremmel most megyünk haramadjára erre a csodás helyre(Ő negyedjére),és itt egy kis ízelítő ahogy mi látjuk Neos Marmarast

!Tescónál felszállós,buszozós,filmezős,3 óránként pisilős,kicsit alvós,sofőrökkel beszélgetős és végre megérkezős

,Kata bemutatkozós,leszállós,szoba elfoglalós,kipakolós,tetőteraszos megbeszélős,nagyokat sétálós,gyrosozós,fagyizós,kirándulós,Kata boldogítós,estéket átbeszélgetős,szúnyoghálóra vigyázós,naplementézős,koktélozós,nagyokat fürdős,napozós,jókat evős,frappézós,kedves embereket megismerős,és ismét pakolós,búcsúzó,buszozós,3 óránként megállós,és haza érkezős

!
"Neos Marmaras mi így imádunk

!"
Puszi Neked Kata!