(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-06-17 12:19:54
Kata! Mi van veled? smile smile smile
Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-06-17 12:18:01
Kedves József! A Toroneosi kirándulásra mindenképpen érdemes elmenni.Mi már 3x voltunk.A hajón kellemes görög zene szól és szép helyekre visz. Egyébkénr Kata is ajánlani fogja. A gyros tavaj 2-2,5 euro volt. Az étteremben 7-10 euro egy főfogás. Jó nyaralást:Gyöngyi
Dátum: 2009-06-16 20:57:59
Egy kérdésem lenne, ahhoz aki ismeri a kinti lehetőségeket: melyik hajókirándulásra érdemes menni, illetve mennyi pénzből lehet étteremben vacsizni, gyrosozni?
Farkas Réka Dátum: 2009-06-16 19:33:14
Sziasztok!A nővéremmel most megyünk haramadjára erre a csodás helyre(Ő negyedjére),és itt egy kis ízelítő ahogy mi látjuk Neos Marmarast smile !Tescónál felszállós,buszozós,filmezős,3 óránként pisilős,kicsit alvós,sofőrökkel beszélgetős és végre megérkezős smile ,Kata bemutatkozós,leszállós,szoba elfoglalós,kipakolós,tetőteraszos megbeszélős,nagyokat sétálós,gyrosozós,fagyizós,kirándulós,Kata boldogítós,estéket átbeszélgetős,szúnyoghálóra vigyázós,naplementézős,koktélozós,nagyokat fürdős,napozós,jókat evős,frappézós,kedves embereket megismerős,és ismét pakolós,búcsúzó,buszozós,3 óránként megállós,és haza érkezős smile ! "Neos Marmaras mi így imádunk smile !" Puszi Neked Kata!
zsófi73 Dátum: 2009-06-14 13:57:27
smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile