(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Katonáné Midrics Csilla Dátum: 2009-06-13 17:01:51
Edinának, Istvánnak és Marcinak üzenjük Budaörsre, hogy szerencsésen hazaértünk, örülünk hogy megismertünk benneteket! Marianna és Ádám Győrből
Berki Attila Dátum: 2009-06-13 15:58:17
Kata eltűnt?!
zsófi73 Dátum: 2009-06-12 17:16:14
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-12 17:01:18
Kedves Zsófi! Szerintem a mai gazdasági helyzetben örül az ember ha 1 hétre el tud menni. Perzse mindenképp szerencsésebb több időre utazni ha megtehetik. Egyébként nem tudom mennyi idő lenne elég ebből a gyönyörű országból. Úgy látom azonban,hogy sokkal kevesebben foglaltak mint az előző években. Jó nyaralást! Üdv:Gyöngyi
smile smile smile smile smile #shttp://www.grandtours.hu/images/forum/smiley/15.gifm09# smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
zsófi73 Dátum: 2009-06-12 17:16:02
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-12 17:01:18
Kedves Zsófi! Szerintem a mai gazdasági helyzetben örül az ember ha 1 hétre el tud menni. Perzse mindenképp szerencsésebb több időre utazni ha megtehetik. Egyébként nem tudom mennyi idő lenne elég ebből a gyönyörű országból. Úgy látom azonban,hogy sokkal kevesebben foglaltak mint az előző években. Jó nyaralást! Üdv:Gyöngyi
smile smile smile smile smile #shttp://www.grandtours.hu/images/forum/smiley/15.gifm09# smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
zsófi73 Dátum: 2009-06-12 17:14:55
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-12 17:01:18
Kedves Zsófi! Szerintem a mai gazdasági helyzetben örül az ember ha 1 hétre el tud menni. Perzse mindenképp szerencsésebb több időre utazni ha megtehetik. Egyébként nem tudom mennyi idő lenne elég ebből a gyönyörű országból. Úgy látom azonban,hogy sokkal kevesebben foglaltak mint az előző években. Jó nyaralást! Üdv:Gyöngyi
köszönöm a jókívánságot! remélem kellemes 2 hetem lesz Halkidikin. smile