Kedves Zsófi! Szerintem a mai gazdasági helyzetben örül az ember ha 1 hétre el tud menni. Perzse mindenképp szerencsésebb több időre utazni ha megtehetik. Egyébként nem tudom mennyi idő lenne elég ebből a gyönyörű országból. Úgy látom azonban,hogy sokkal kevesebben foglaltak mint az előző években. Jó nyaralást! Üdv:Gyöngyi
köszönöm a jókívánságot! remélem kellemes 2 hetem lesz Halkidikin.