(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-06-12 17:01:18
zsófi73 írta ekkor: 2009-06-12 10:52:30
Az én vélemény , hogy 1 hét nem hét! Csakis 2 hétre szabad menni. Persze - valljuk be - ez pénztárcafüggő is. smile Az első 2 nap arról szól, hogy egyáltalán fölfogod, hogy hol vagy, alkalmazkodsz "mindenhez". Az utolsó 2 nap meg arról szól, hogy szomorkodsz, mert már haza kell menned. Marad 3 nap. Legalábbis ez az én verzióm. Ezért támogatom én nyári nyaralásra a 2 hetet, legyen az akárhol -tengerparton, vagy egy magyar falucskában. smile
Kedves Zsófi! Szerintem a mai gazdasági helyzetben örül az ember ha 1 hétre el tud menni. Perzse mindenképp szerencsésebb több időre utazni ha megtehetik. Egyébként nem tudom mennyi idő lenne elég ebből a gyönyörű országból. Úgy látom azonban,hogy sokkal kevesebben foglaltak mint az előző években. Jó nyaralást! Üdv:Gyöngyi
zsófi73 Dátum: 2009-06-12 10:52:30
Az én vélemény , hogy 1 hét nem hét! Csakis 2 hétre szabad menni. Persze - valljuk be - ez pénztárcafüggő is. smile Az első 2 nap arról szól, hogy egyáltalán fölfogod, hogy hol vagy, alkalmazkodsz "mindenhez". Az utolsó 2 nap meg arról szól, hogy szomorkodsz, mert már haza kell menned. Marad 3 nap. Legalábbis ez az én verzióm. Ezért támogatom én nyári nyaralásra a 2 hetet, legyen az akárhol -tengerparton, vagy egy magyar falucskában. smile
zsófi73 Dátum: 2009-06-12 10:44:30
A 3. emeleten lévő szobák a "legnagyobbak". Nagyon tuti: csak kiülsz az erkélyre, és bámulod a tengert; ja - és a teknősbéka szigetet! De mit is beszélek! Ki sem kell menned az erkélyre, már az ágyból fekve is látod a nagy kékséget! Ez ám a tuti. Az erkélyen nagyon kényelmesen elfér 4 emberke! Csütörtökönként még a piacot is látod! smile smile smile
Szabó Szabolcs Dátum: 2009-06-12 10:17:56
smile Én meg akkor érek oda mikor te jösz haza, és én is kéthétre megyek, smile bár még nem tudom melyik szoba, de a harmadikon leszünk tengerre nézőben. smile Majd integetünk, hogy jó utatt hazafelé smile .
Berki Attila Dátum: 2009-06-12 07:06:13
zsófi73 írta ekkor: 2009-06-11 18:17:27
JÚNI 23-ÁN MEGYÜNK ! ! ! ! 2 HÉT ! ! ! ! ! 31-ES SZOBA, A MÁSODIK HÉTRE ÁTKÖLTÖZÜNK A 33-ASBA ! ! ! ! 32-ES SZOBA JÚNI 23-TÓL JÚLIUS 7-IG 2 HÉT !!! 25-ÖS, 26-OS SZOBA JÚNI 23-TÓL JÚLI 7-IG 2 HÉT !!!
Tudtok Élni! smile smile