Az első 2 nap arról szól, hogy egyáltalán fölfogod, hogy hol vagy, alkalmazkodsz "mindenhez". Az utolsó 2 nap meg arról szól, hogy szomorkodsz, mert már haza kell menned. Marad 3 nap. Legalábbis ez az én verzióm. Ezért támogatom én nyári nyaralásra a 2 hetet, legyen az akárhol -tengerparton, vagy egy magyar falucskában.
Az első 2 nap arról szól, hogy egyáltalán fölfogod, hogy hol vagy, alkalmazkodsz "mindenhez". Az utolsó 2 nap meg arról szól, hogy szomorkodsz, mert már haza kell menned. Marad 3 nap. Legalábbis ez az én verzióm. Ezért támogatom én nyári nyaralásra a 2 hetet, legyen az akárhol -tengerparton, vagy egy magyar falucskában.
Én meg akkor érek oda mikor te jösz haza, és én is kéthétre megyek,
bár még nem tudom melyik szoba, de a harmadikon leszünk tengerre nézőben.
Majd integetünk, hogy jó utatt hazafelé
.