Az Athos-i hajókirándulás (a kalózos
) létezik még?? Annyira emlegetjük! És a velünk jövő 2 családnak is sokat meséltünk milyen szuper, milyen jól szervezett, és mennyire maradandó volt. üdvözlet: Zsófi
Remélem a gyerekek is jól vannak, és úgy várják a junius 15.-ét, mint Attila
A mi gyerkőceink nagyon várják már, hogy ott legyünk
Köszönöm az újabb infőkat a fakultatív programokról
Jó éjt, jó pihenést! Éva
A mi gyerkőceink nagyon várják már, hogy ott legyünk
Köszönöm az újabb infőkat a fakultatív programokról
Jó éjt, jó pihenést! Éva