(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

zsófi73 Dátum: 2009-06-11 18:08:49
Drága Kata! Hagy kapcsolódjak már be én is a fak. prog. kérdezők listájába ! smile Az Athos-i hajókirándulás (a kalózos smile ) létezik még?? Annyira emlegetjük! És a velünk jövő 2 családnak is sokat meséltünk milyen szuper, milyen jól szervezett, és mennyire maradandó volt. üdvözlet: Zsófi smile
Dátum: 2009-06-11 10:43:47
Üdv Mindenkinek! Mi, a kedvesemmel a június 23-tól kezdődő nyaralásra megyünk, bár csak holnap fizetem be a részvételi díjat. Nem olvastam végig a rengeteg hozzászólást, de negatívat egyet sem találtam, remélem nincs is. Mi Miskolcról indulunk, így jó hosszú lesz az út, de fiatalok vagyunk, valahogyan kibírjuk.
Berki Attila Dátum: 2009-06-10 07:45:59
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-09 22:10:46
smile smile Remélem a gyerekek is jól vannak, és úgy várják a junius 15.-ét, mint Attila smile
Hány órára érnek le a buszaitok Kata általában? smile
Berki Attila Dátum: 2009-06-10 07:45:06
magoeva írta ekkor: 2009-06-09 23:19:08
Kedves Kata! A Berki család hamarabb érnek hozzád azt hiszem! Mi a szegedi Tesco-tól indulunk 19 órakor smile A mi gyerkőceink nagyon várják már, hogy ott legyünk smile Köszönöm az újabb infőkat a fakultatív programokról smile Jó éjt, jó pihenést! Éva
Tulajdonképpen egyről beszélünk. A mi buszunk még felmegy Pestre majd onnan Kecskemétre és este hétre Szegedre érünk.
magoeva Dátum: 2009-06-09 23:19:08
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-09 22:08:36
Lassan már nem vagyok képbe! Éváék és Attiláék egyszerre jösztők??? smile smile
Kedves Kata! A Berki család hamarabb érnek hozzád azt hiszem! Mi a szegedi Tesco-tól indulunk 19 órakor smile A mi gyerkőceink nagyon várják már, hogy ott legyünk smile Köszönöm az újabb infőkat a fakultatív programokról smile Jó éjt, jó pihenést! Éva