Kedves Kata!
Ha az új csoportod mellett van egy kis időd leírnád, hogy melyik napokon vannak a fakultatív programok? Nem lapoztam most vissza, de úgy emlékszem csütörtökre írta vki a piacot, és hogy azt nem szabad kihagyni

További szép napokat neked! Éva