(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

magoeva Dátum: 2009-06-09 14:05:04
Szia Attila! A ti buszotok hánykor indul? Üdv: Éva
magoeva Dátum: 2009-06-09 14:04:12
smile
Berki Attila Dátum: 2009-06-09 13:08:04
Jön valaki esetleg 15.-én Tatabányáról Marmarasba?
magoeva Dátum: 2009-06-08 23:00:21
Kedves Kata! Ha az új csoportod mellett van egy kis időd leírnád, hogy melyik napokon vannak a fakultatív programok? Nem lapoztam most vissza, de úgy emlékszem csütörtökre írta vki a piacot, és hogy azt nem szabad kihagyni smile További szép napokat neked! Éva
Grand Kata Dátum: 2009-06-08 16:56:28
magoeva írta ekkor: 2009-06-07 19:25:03
(azt pedig csak zárójelben írom, hogy itt dörög és villámlik és szakad az eső! De legalább nem kell locsolnom smile