Kedves Kata!
Ha az új csoportod mellett van egy kis időd leírnád, hogy melyik napokon vannak a fakultatív programok? Nem lapoztam most vissza, de úgy emlékszem csütörtökre írta vki a piacot, és hogy azt nem szabad kihagyni

További szép napokat neked! Éva
Kedves Éva!

A fakultatív programok nem mindíg azonos napon vannak. A hajókirándulásoknál az időjárást is figyelembe kell vennünk, bár remek az idő, de ha netán szél van, akkor csere berélünk.
Sajnos elég kevés a vendég, így néha nagyon nehéz megvalósítanom egy-egy programot.
A hajókirándulás nem létszámfüggő, mert azt közösen csináljuk a Sártis vendégekket.
A piacot csütörtökön akkor sem hagyjuk ki, ha cigánygyerekek potyognak az égből. Szerdán van a görög est, a Sithonia körút általában szombaton, Meteora vasárnap és a többit majd meglátjuk.

Neked is szép napot Kata