(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

magoeva Dátum: 2009-06-09 23:19:00
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-09 22:08:36
Lassan már nem vagyok képbe! Éváék és Attiláék egyszerre jösztők??? smile smile
Kedves Kata! A Berki család hamarabb érnek hozzád azt hiszem! Mi a szegedi Tesco-tól indulunk 19 órakor smile A mi gyerkőceink nagyon várják már, hogy ott legyünk smile Köszönöm az újabb infőkat a fakultatív programokról smile Jó éjt, jó pihenést! Éva
Grand Kata Dátum: 2009-06-09 22:10:46
Berki Attila írta ekkor: 2009-06-09 17:58:22
15.-én 14 óra 25-kor indul Tatabányáról! Üdv.
smile smile Remélem a gyerekek is jól vannak, és úgy várják a junius 15.-ét, mint Attila smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-09 22:08:36
magoeva írta ekkor: 2009-06-09 14:05:04
Szia Attila! A ti buszotok hánykor indul? Üdv: Éva
Lassan már nem vagyok képbe! Éváék és Attiláék egyszerre jösztők??? smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-09 22:07:40
magoeva írta ekkor: 2009-06-08 23:00:21
Kedves Kata! Ha az új csoportod mellett van egy kis időd leírnád, hogy melyik napokon vannak a fakultatív programok? Nem lapoztam most vissza, de úgy emlékszem csütörtökre írta vki a piacot, és hogy azt nem szabad kihagyni smile További szép napokat neked! Éva
Kedves Éva! smile A fakultatív programok nem mindíg azonos napon vannak. A hajókirándulásoknál az időjárást is figyelembe kell vennünk, bár remek az idő, de ha netán szél van, akkor csere berélünk. Sajnos elég kevés a vendég, így néha nagyon nehéz megvalósítanom egy-egy programot. A hajókirándulás nem létszámfüggő, mert azt közösen csináljuk a Sártis vendégekket. A piacot csütörtökön akkor sem hagyjuk ki, ha cigánygyerekek potyognak az égből. Szerdán van a görög est, a Sithonia körút általában szombaton, Meteora vasárnap és a többit majd meglátjuk. smile smile Neked is szép napot Kata
Berki Attila Dátum: 2009-06-09 17:58:22
magoeva írta ekkor: 2009-06-09 14:05:04
Szia Attila! A ti buszotok hánykor indul? Üdv: Éva
15.-én 14 óra 25-kor indul Tatabányáról! Üdv.