(azt pedig csak zárójelben írom, hogy itt dörög és villámlik és szakad az eső! De legalább nem kell locsolnom
SZIA GYÖNGYI!
MOST JUT ESZEMBE, HOGY A BIZTONSÁGI ÖVRE IS NAGYON FIGYELJETEK ODA.
Szép napokat az indulásig Kata
Grand Kata Dátum: 2009-06-08 16:54:13
magoeva írta ekkor: 2009-06-07 19:23:38
Kedves Kata!
Köszönjük az időjárás jelentést, hálás lennék ha jövő vasárnap is hasonló időt mondanál a következő hétre!
16-án találkozunk!
Addig is szép napokat neked!
Éva
IGYEKSZEM ÉVIKÉM!
magoeva Dátum: 2009-06-07 23:08:30
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-07 20:54:37
Kedves Éva! Tuti jó időtök lesz az biztos, amit itthon nem mondhatunk el. Jó utat Nektek és szép élményeket! Üdv:Gyöngyi
Köszönöm! Már nagyon várom-várjuk!
Szép napokat neked!
Éva
magoeva Dátum: 2009-06-07 23:08:18
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-07 20:54:37
Kedves Éva! Tuti jó időtök lesz az biztos, amit itthon nem mondhatunk el. Jó utat Nektek és szép élményeket! Üdv:Gyöngyi
Köszönöm! Már nagyon várom-várjuk!
Szép napokat neked!
Éva
Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-06-07 20:54:37
Kedves Éva! Tuti jó időtök lesz az biztos, amit itthon nem mondhatunk el. Jó utat Nektek és szép élményeket! Üdv:Gyöngyi