(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-06-08 16:56:13
magoeva írta ekkor: 2009-06-07 19:25:03
(azt pedig csak zárójelben írom, hogy itt dörög és villámlik és szakad az eső! De legalább nem kell locsolnom smile
SZIA GYÖNGYI! MOST JUT ESZEMBE, HOGY A BIZTONSÁGI ÖVRE IS NAGYON FIGYELJETEK ODA. smile Szép napokat az indulásig smile Kata
Grand Kata Dátum: 2009-06-08 16:54:13
magoeva írta ekkor: 2009-06-07 19:23:38
Kedves Kata! Köszönjük az időjárás jelentést, hálás lennék ha jövő vasárnap is hasonló időt mondanál a következő hétre! smile 16-án találkozunk! smile smile Addig is szép napokat neked! Éva
IGYEKSZEM smile smile ÉVIKÉM! smile
magoeva Dátum: 2009-06-07 23:08:30
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-07 20:54:37
Kedves Éva! Tuti jó időtök lesz az biztos, amit itthon nem mondhatunk el. Jó utat Nektek és szép élményeket! Üdv:Gyöngyi
Köszönöm! Már nagyon várom-várjuk! smile Szép napokat neked! Éva
magoeva Dátum: 2009-06-07 23:08:18
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-07 20:54:37
Kedves Éva! Tuti jó időtök lesz az biztos, amit itthon nem mondhatunk el. Jó utat Nektek és szép élményeket! Üdv:Gyöngyi
Köszönöm! Már nagyon várom-várjuk! smile Szép napokat neked! Éva
Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-06-07 20:54:37
Kedves Éva! Tuti jó időtök lesz az biztos, amit itthon nem mondhatunk el. Jó utat Nektek és szép élményeket! Üdv:Gyöngyi