(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

zsófi73 Dátum: 2009-05-30 09:16:44
Grand Kata írta ekkor: 2009-05-29 11:56:01
Tudod Zsófi ez egy érdekes dolog a Mamma Miával. Minden túrista tudja, hogy Skopeloson forgatták a filmet, csak a görögök nem. Nekik viszon ez egy jó reklám. Tényleg csodás mind a két sziget. Miután felkapott lett az árak is az égig szöktek. smile smile Üdv.:Kata
smile smile smile
magoeva Dátum: 2009-05-29 22:33:13
Kedves Kata! Még márciusban töltöttem le azt az oldalt: http://www.accuweather.com elég sűrűn nézem Marmaras időjárását, de csak Nagy Józsefné Judit kérdése juttatta eszembe, hogy ha van időd, nézz rá légyszíves,mennyire megbízható a 15 napos előrejelzésük! A mai napra esőt, éjszakára szelet, felhős, esős időt ír kb 18 fokkal. Holnap napközben eleinte esős, felhős, de délután felszakadozik, napos, vasárnapra pedig szép napsütéses időt ír. Mennyire hiteles? Kellemes hétvégét, puszi! Éva
Ditka Dátum: 2009-05-29 17:39:54
Kedves Kata! Milyen az idő Marmarason? Nálunk igen csak lehült. Hétfőn indulunk. Hogy csomagoljak? Nagyon várom a válaszod! A mielőbbi találkozásig üdvözöllek: Judit
Grand Kata Dátum: 2009-05-29 16:26:37
Berki Attila írta ekkor: 2009-05-29 14:02:01
Nem akarok reklámot csinálni nincs is hozzá érdekem de most az A...A biztosítónál egy 4*-os világjáró biztosítás 2+2 fő részére 11.000 ft. 10 napra. Szerintem ez abszolút megfizethető és ezen nem szabad spórolni. Főleg azoknak aki gyerekkel mennek. Néhányszor már igénybe vettük Görögország több részén és soha nem volt gond.Üdv mindenkinek! smile
Attila! Ez nem reklám smile ami jó az jó, és nem mindegy, hogy mennyi. Erre való a fórum! smile Üdv.:Kata
Grand Kata Dátum: 2009-05-29 16:24:47
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-05-29 14:55:49
Tavaly mikor hazajöttünk Zantéról akkor ment a Mamma Mia. Nagyon jó rá nosztalgiázni ,mát többször is láttam.Annyira GÖRÖG! Ezt az országot csak imádni lehet! Gyöngyi
Szia Gyöngyi! Egyetértek smile