Elnézést, a Politis apartmanra gondolok :)
Szia!
Szerintem a Kata most az első turnussal nagyon elfoglalt.
A 2-es szoba biztos nem néz a tengerre. A Politisban ha jól tudom csak a 3. emelet 14, 15-ös szobából jó a kilátás a tengerre.
A 9. szoba szerintem két ágyas, a 2-es 3 ágyas. A 2. szobát mi adjuk át nektek ha 10. oda jöttök. Mi azért választottuk, mert nem kell lépcsőzni. Ha jól vettem ki a hozzászólásokból, lessz mit megmászni a településen:). A 9-es szobában viszont van erkély vagy terasz. Egyébként szerintem mindenhol egyformák a szobák.
Meg úgy is csak alvásra használjuk nem?:)