(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Szalay Csaba Dátum: 2014-05-15 22:14:10
Sziasztok ! Segítségeteket kérném . Most megyünk először neos marmarasra és mivel volt rá lehetőség így tengere néző apartmant kértünk . Viszont utólag olvastam az apartman leírásában, hogy a 2-3. emeletről gyönyörű kilátás nyílik a tengere és akkor néztem meg a képeket és vettem észre, hogy egy marha nagy ház van az apartman előtt . Csak mi az első emeleten kaptunk szobát . Lényeg az lenne hogy fogunk mi onnan látni valamit a tengerből? Mert kicsit elszomorító lenne ha kifizetünk egy tengere néző apartmanér plusz pénzt és cserébe nézhetjük a szomszédos homlokzatot .
Grand Kata Dátum: 2014-05-13 21:38:08
Andrea írta ekkor: 2014-05-06 17:28:10
Kedves Kata! olvastam hogy a személyigazolvány lejárati idejét nagyon figyelik a határnál. Ha jövőhéten megyünk és decemberbe jár le, akkor ebbe ugye nem fognak belekötni? Merthát ez 7 hónap, de elég közel van a 6-hoz :)
Kedves Andrea! Jól tudod a személyigazolványnak még 6 hónapig kell érvényesnek lenni, így a Tiéd megfelelő. Kellemes készülődést és jó utazást kívánok! smile smile
Drenko Lívia Dátum: 2014-05-09 15:33:35
Kedves SCHIBIK ! Nagyon szépen köszönöm a választ :) Ez igaz, nem leszünk sokat a szobán. Végül a 9-es szobát választottuk az erkély miatt. Kellemes nyaralást kívánok :)
Kiss Tamás Dátum: 2014-05-09 13:16:37
Július 15.-én érkezünk Marmarasra . Van esetleg valaki aki szintén autóval megy?
Schibik Miklós Dátum: 2014-05-09 11:19:12
Drenko Lívia írta ekkor: 2014-05-08 19:40:55
Elnézést, a Politis apartmanra gondolok :)
Szia! Szerintem a Kata most az első turnussal nagyon elfoglalt. A 2-es szoba biztos nem néz a tengerre. A Politisban ha jól tudom csak a 3. emelet 14, 15-ös szobából jó a kilátás a tengerre. A 9. szoba szerintem két ágyas, a 2-es 3 ágyas. A 2. szobát mi adjuk át nektek ha 10. oda jöttök. Mi azért választottuk, mert nem kell lépcsőzni. Ha jól vettem ki a hozzászólásokból, lessz mit megmászni a településen:). A 9-es szobában viszont van erkély vagy terasz. Egyébként szerintem mindenhol egyformák a szobák. Meg úgy is csak alvásra használjuk nem?:)