(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Andrea Dátum: 2014-04-05 07:45:20
Grand Kata írta ekkor: 2014-04-03 17:25:17
Kedves Andrea! Május közepén általában gyönyörű az idő 25-28 fok van általában, - estére kell egy kardigán, ha fázós vagy - minden tele virággal. A tengervíz 20-21 fokos, csak úszásra alkalma. Sok Vendég választja szívesen ezt az időszakot. A neten előre tudsz tájékozódni a várható időjárásról! Üdvözlettel: Kata smile smile
köszönöm szépen válaszod kedves Kata! Még azt szeretném megkérdezni, hogy esetleg arról tudsz-e valamit, hogy Athéné Apartman B1 és C1 szobái, aminek kisebbek az alapterületei, azoknál fel van tüntetve, hogy csak fürdőfülkés. Ezt mit jelent? Azt hogy mosdó és wc nincs bent? Vagy azt hogy annyira pici , hogy nem lehet fürdőszobának nevezni? :)
Grand Kata Dátum: 2014-04-03 17:25:17
Andrea írta ekkor: 2014-03-31 21:15:55
Sziasztok! Első turnusról mi a véleményetek? Volt már valaki ilyenkor? :) Időjárás szempontjából infóval tud valaki esetleg szolgálni? A többi időpont sajnos már nem jó, így mindenképp az elején megyünk, csak jó lenne tudni hogy mire készüljünk... :) Köszönöm előre is! smile
Kedves Andrea! Május közepén általában gyönyörű az idő 25-28 fok van általában, - estére kell egy kardigán, ha fázós vagy - minden tele virággal. A tengervíz 20-21 fokos, csak úszásra alkalma. Sok Vendég választja szívesen ezt az időszakot. A neten előre tudsz tájékozódni a várható időjárásról! Üdvözlettel: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2014-04-03 17:17:01
Kedves Feri! Átveszem a staféta botot, sok sikert kívánok Neked Pargán! smile smile smile Ezután pedig szeretettel üdvözlöm kedves Vendégeinket itt a marmarasi fórumon. Várom a kérdéseket és majd a találkozást ezen a gyönyörű helyen a nyár folyamán! smile smile smile Üdvözlettel: Kata
Dátum: 2014-04-03 16:35:56
Kedves marmarasi fórumozók ! Búcsúzom, köszönve mindent. Nem a véglegesen, csak kettővel lentebb a Parga fórumba teszem át székhelyem, hiszen idén nyáron ott, Pargában várom a Grand Tours kedves vendégeit. Itt a Marmaras fórumon természetesen nem maradnak egyedül, hiszen kedves kollégám Salamon Kata akit nagyon sokan ismernek lesz az, akit kérdezhetnek a továbbiakban ( és egyúttal ismét ) a csodás Marmarasról ! Kedves Kata átadom Neked tehát a stafétát: Tiéd a szó ! :-)
Andrea Dátum: 2014-03-31 21:15:55
Sziasztok! Első turnusról mi a véleményetek? Volt már valaki ilyenkor? :) Időjárás szempontjából infóval tud valaki esetleg szolgálni? A többi időpont sajnos már nem jó, így mindenképp az elején megyünk, csak jó lenne tudni hogy mire készüljünk... :) Köszönöm előre is! smile