(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2014-03-17 11:57:55
Lindák András írta ekkor: 2014-03-16 18:13:11
Sziasztok! Semmi infónk nincs Neos Marmarasról és az Athene appartmanról. Mi a 2.em.C6 -os szobát foglaltuk le Június végén. Tudnátok segíteni, hogy ez a szoba jó választás volt-e,mert szeretnénk szép kilátást a tengerre. Illetve aki volt már június végén, milyen az idő. Van e valami jó tanácsotok,mit vigyünk magunkkal, mire figyeljünk oda. Esetleg melyik fakultatív nem éri meg az árát. Köszönöm a segítséget ,ha írtok . Mindenkinek kellemes nyaralást András
Kedves András, pár kommenttel ezelőtt válaszoltam ez egyik kedves érdeklődőnek szinte ugyanezekre a kérdésekre, engedje meg hogy bemásoljam ide : "Nemrég létrehoztam egy Neos Marmaras google+ oldal pontosan ilyen célzattal, hogy könnyen be tudjam mutatni a kedvenc üdülőhelyem :-) Ezen az oldalon képgalériákat talál a városról a strandokról és a kirándulásokról, valamint a kapcsolódó blogom bejegyzéseit is megtalálja ami Marmarashoz fűződik. Íme a link az oldalhoz : https://plus.google.com/u/0/b/107519186520415354231/+HellashirekBlogspotNeosMarmaras/posts Az athene házról : nem véletlenül szeretik a vendégeink, családias kényelmes, és az A B C színtről közvetlenül kilátás van a csodás marmarasi öbölre. Link az apartman leírásához , képgalériához : http://www.grandtours.hu/gorogorszag/neos_marmaras-d2.html Ezenkívül javaslom hogy látogasson el a facebookos marmaras csoportba régi Grandos visszajáró vendégek és rajongók közösségébe : https://www.facebook.com/groups/neosmarmaras/ Mindettől függetlenül Marmaras egy hamisítatlan görög kikötővároska melyet pont emiatt imádnak a vendégek, nyüzsgéssel boltokkal sétálóutcával a kikötőben, tavernákkal tele élettel. fantasztikus tiszta vizű öblökkel rengeteg napsütéssel !" A kirándulásokkal kapcsolatban nehéz igazságot tenni én úgy fordítanám meg a kérdést hogy melyik éri meg :-) Ahogy a vendégeimnek is szoktam mondani a Sithonia körút " kötelező" program, lehet hogy elfogult is vagyok de az a félsziget lenyűgöző természeti adottságait tekintve, Parthenonas a skanzen falu, Toroni pálmafás öble,Porto Koufo a süket öböl, Kalamitsi kilátója, Sarti séta és ebéd, és a hihetetlen kék vizű narancspart a program ahol persze fürdünk napozunk. Az Athena Palace hotelben rendezett görög est exluzív környezettel és káprázatos svédasztalos korlátlan fogyasztással vár minket, élő zenével táncosokkal, tényleg mindent megtesznek azért hogy a vendégeinknek feledhetetlen legyen az ott töltött este. Aki hajócskázni szeretne, A Toroneosi hajókirándulás az övé . Az Athos hajó kirándulás fenséges élményt nyújt, Thessaloniki, pedig a hamisítatlan történelmi mediterrán nagyváros pezsgését kínálja. Amit belinkeltem Google+ oldalt ezekről szintén talál képeket ! remélem tudtam segíteni, bátran böngésszen vissza ezen a fórumon is sok információra lehet bukkanni, vagy a facebook csoporton belül is amit szintén jeleztem a fentiekben ! Remélem találkozunk, üdvözlettel, Feri !
Dátum: 2014-03-17 11:31:03
Balogh Attila írta ekkor: 2014-03-15 12:55:15
Kedves Feri! Köszönöm válaszát a linkeket meg fogom nézni.A cicával kapcsolatban írnám,hogy egy szoba cicáról lenne szó aki soha nem volt kint,tehát csak a szobába lenne.Természetesen szoba tiszta és az a nagy problémánk hogy nem tudjuk hova rakni arra az időre amikor mennénk.A magyar Grand Tours-nál azt mondták,hogy nem lehet vinni.Ha megkérném utána érdeklődne pontosan,hogy az Athene apartmanba vihetnénk e,mert csak akkor foglalnánk le az utazást. Előre is köszönöm az utána járást. Köszönettel:Edit
Kedves Edit, pontosítottam a cica kérdéssel kapcsolatban az irodával. Ennek megfelelően a buszon semmilyen állatkát nem szállítunk, ha egyénileg érkeznek akkor semmi gond akkor saját autóval jön a cicus. A szálláson nem lesz gond, csak amit jeleztem nehogy helyi macskákkal összezördüljön. ha egyénileg jönnek arra kell figyelni hogy a határokon a cicának legyenek rendben a papírjai, hiszen ő is határátlépőnek minősül. Üdvözlettel, Feri
Lindák András Dátum: 2014-03-16 18:13:11
Sziasztok! Semmi infónk nincs Neos Marmarasról és az Athene appartmanról. Mi a 2.em.C6 -os szobát foglaltuk le Június végén. Tudnátok segíteni, hogy ez a szoba jó választás volt-e,mert szeretnénk szép kilátást a tengerre. Illetve aki volt már június végén, milyen az idő. Van e valami jó tanácsotok,mit vigyünk magunkkal, mire figyeljünk oda. Esetleg melyik fakultatív nem éri meg az árát. Köszönöm a segítséget ,ha írtok . Mindenkinek kellemes nyaralást András
Balogh Attila Dátum: 2014-03-15 12:55:15
Kedves Feri! Köszönöm válaszát a linkeket meg fogom nézni.A cicával kapcsolatban írnám,hogy egy szoba cicáról lenne szó aki soha nem volt kint,tehát csak a szobába lenne.Természetesen szoba tiszta és az a nagy problémánk hogy nem tudjuk hova rakni arra az időre amikor mennénk.A magyar Grand Tours-nál azt mondták,hogy nem lehet vinni.Ha megkérném utána érdeklődne pontosan,hogy az Athene apartmanba vihetnénk e,mert csak akkor foglalnánk le az utazást. Előre is köszönöm az utána járást. Köszönettel:Edit
Dátum: 2014-03-15 12:29:34
Kedves Edit. Olyan sokrétű amit kérdez hogy úgy gondoltam nem kezdek el egy kisregényt írni hanem más módon segítek :-) Nemrég létrehoztam egy Neos Marmaras google+ oldal pontosan ilyen célzattal, hogy könnyen be tudjam mutatni a kedvenc üdülőhelyem :-) Ezen az oldalon képgalériákat talál a városról a strandokról és a kirándulásokról, valamint a kapcsolódó blogom bejegyzéseit is megtalálja ami Marmarashoz fűződik. Íme a link az oldalhoz : https://plus.google.com/u/0/b/107519186520415354231/+HellashirekBlogspotNeosMarmaras/posts Az athene házról : nem véletlenül szeretik a vendégeink, családias kényelmes, és az A B C színtről közvetlenül kilátás van a csodás marmarasi öbölre. Link az apartman leírásához , képgalériához : http://www.grandtours.hu/gorogorszag/neos_marmaras-d2.html Ezenkívül javaslom hogy látogasson el a facebookos marmaras csoportba régi Grandos visszajáró vendégek és rajongók közösségébe : https://www.facebook.com/groups/neosmarmaras/ Mindettől fügetlenül Marmaras egy hamisítatlan görög kikötővároska melyet pont emiatt imádnak a vendégek, nyüzsgéssel boltokkal sétálóutcával a kikötőben, tavernákkal tele élettel. fantasztikus tiszta vizű öblökkel rengeteg napsütéssel ! A cicával kapcsolatban, nem mondom hogy nem lehet vinni, inkább nem tanácsos. Marmarason sok kóbor cica él ( ez jellemző Görögországra nem helyi specialitás tehát ) nekem nincs cicám, de félő hogy ha a helyi macskaklánnal interakcióba keveredik akkor az bizony nehezen megoldható helyzetet fog teremteni. Ezt ennek megfelelően gondolják át. Üdvözlettel, Feri