(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Kis Tibor Dátum: 2014-02-21 17:46:49
írta ekkor: 2014-02-21 11:41:40
Kedves Tibor, A "balkonos" képek a legfelső szintről készültek a "C" szint szobáinak valamelyikéből. Ennek ellenére mondanám hogy nem kell elkeseredni emiatt mert már ez első emeletről tehát az "A" szintről is van szép kilátás ha nem is telibe hogy így pestiesen fejezzem ki magam, mert van egy kisebb épület ami takar, de szerencsére tényleg nem nagy így nem veszi el a kilátást, valamelyik irányba a szobájukból látszani fog a marmarasi öböl kéklő vize..:-) tehát kilátás "A" "B" és "C" szinten van. Üdvözlettel, Feri
Köszönöm a válaszát Grand Feri,végül sikerült lefoglalni, 2. em. C6 szobát,ez a legfelsö szint ?? vagy a középsö szint ??
Dátum: 2014-02-21 12:10:38
bacz beáta írta ekkor: 2014-02-21 11:30:03
Sziasztok én Budapestről mennék párommal milyen hosszú a busz út ? És mit tudtok hogy június vége július elején milyen az időjárás? Mivel önellátás van ezért szeretnék érdeklődni milyen árakra számítsunk mivel még sohasem voltunk Előre is köszönöm válaszotokat ! Tisztelettel Bacz Beáta
Kedves Bea, A mindneképpeni jó hírrel kezdem, a június vége - július eleje ez itt már bőven nyár..:-) tehát (nagyon ) meleg , rengeteg napsütéssel, a tengervíz is ekkorra már átmelegedett ( persze augusztusban a legmelegebb ) . A buszok ilyenkor még elég gyorsan ideérnek, hála rutinos sofőr kollégáinknak, és persze ez még pont nem a főszezon, tehát a határok sem olyan zsúfoltak, általában ilyenkor még rövid a várakozási idő. Általában mondom ! - reggel 9-és 12 óra között érkeznek Marmarasra a buszok , ez természetesen pontosan nem számolható ki előre, függ mindig az adott körülményektől - forgalom - határok. buszmenetrendet talál a honlapunkon egyébként : http://www.grandtours.hu/gorogorszag/neos_marmaras/politis_apartman-a104.html?tab=buszmenetrend Az árakkal kapcsolatosan felsorolás jelleggel :-) kenyér 80 cent tej 1.2-1.5-euro , víz 6x1.5 lit 1.4-2.5 euro sajt felvágott kilója 8-12 euro egész grillcsirke 8-10 euro, pizza 7- től , giros 2.2-2.5 euro , vendéglőben saláta 3-5 euro , főétel 6.5 - 10 euro egy átlag étel, sör üdítő kávé 2 - 3 euro. persze ez mindig függ a helytől ahová beültök. tavaly nekünk volt ilyen Grandos kártya erre volt 10% kedvezmény a vendégeinknek a megadott helyeken, de annyira szerettek minket hogy sokszor máshol is adtak kedvezményt :-) Összességében azt mondanám hogy az árak kb 1.5 szeresei az otthoniaknak, de hozzátenném hogy itt a legritkább esetben szúrják ki az ember szemét egy kis adaggal. Testápoló szereket naptejet mindenképpen otthonról hozzatok az itt drága, és a mosópor és a mosogatószer. Innivalót főleg vizet ne hozzatok otthonról mert az itt adott esetben olcsóbb mit otthon másrészt csak a helyet foglalná a buszon. A péksütik 1.2 - 1.7 euro között vannak de rendkívül finomak ! nem beszélve a cukrászsütikről...fantasztikusak..fogyókúra OFF :-) Összefoglalva kicsit drágább az étel mint otthon de finomabb ( tényleg ) Az apartmanban tudtok főzni, de ne hozzatok mindent otthonról, itt isteni a zöldség és csütörtökön lesz piac ! Húst halat is tudtok frissen venni. Senki nem halt még éhen.:-) Próbáltam viszonylag tömören érthetően összefoglalni,remélem sikerült valamennyire. Várunk benneteket szeretettel, és ha van még kérdésetek szívesen segítek. Üdvözlettel, Feri
Dátum: 2014-02-21 11:41:40
Kis Tibor írta ekkor: 2014-02-18 08:48:04
Sziasztok Athene apartman képei között valamelyik esetleg az első emeletről készült-e ??????? Arra lennék kíváncsi,hogy onnan milyen a ki látás a tengere ?????
Kedves Tibor, A "balkonos" képek a legfelső szintről készültek a "C" szint szobáinak valamelyikéből. Ennek ellenére mondanám hogy nem kell elkeseredni emiatt mert már ez első emeletről tehát az "A" szintről is van szép kilátás ha nem is telibe hogy így pestiesen fejezzem ki magam, mert van egy kisebb épület ami takar, de szerencsére tényleg nem nagy így nem veszi el a kilátást, valamelyik irányba a szobájukból látszani fog a marmarasi öböl kéklő vize..:-) tehát kilátás "A" "B" és "C" szinten van. Üdvözlettel, Feri
bacz beáta Dátum: 2014-02-21 11:30:03
Sziasztok én Budapestről mennék párommal milyen hosszú a busz út ? És mit tudtok hogy június vége július elején milyen az időjárás? Mivel önellátás van ezért szeretnék érdeklődni milyen árakra számítsunk mivel még sohasem voltunk Előre is köszönöm válaszotokat ! Tisztelettel Bacz Beáta
Kis Tibor Dátum: 2014-02-18 08:48:04
Sziasztok Athene apartman képei között valamelyik esetleg az első emeletről készült-e ??????? Arra lennék kíváncsi,hogy onnan milyen a ki látás a tengere ?????