Sziasztok én Budapestről mennék párommal milyen hosszú a busz út ? És mit tudtok hogy június vége július elején milyen az időjárás? Mivel önellátás van ezért szeretnék érdeklődni milyen árakra számítsunk mivel még sohasem voltunk
Előre is köszönöm válaszotokat !
Tisztelettel Bacz Beáta
Kedves Bea, A mindneképpeni jó hírrel kezdem, a június vége - július eleje ez itt már bőven nyár..:-) tehát (nagyon ) meleg , rengeteg napsütéssel, a tengervíz is ekkorra már átmelegedett ( persze augusztusban a legmelegebb ) . A buszok ilyenkor még elég gyorsan ideérnek, hála rutinos sofőr kollégáinknak, és persze ez még pont nem a főszezon, tehát a határok sem olyan zsúfoltak, általában ilyenkor még rövid a várakozási idő. Általában mondom ! - reggel 9-és 12 óra között érkeznek Marmarasra a buszok , ez természetesen pontosan nem számolható ki előre, függ mindig az adott körülményektől - forgalom - határok. buszmenetrendet talál a honlapunkon egyébként : http://www.grandtours.hu/gorogorszag/neos_marmaras/politis_apartman-a104.html?tab=buszmenetrend
Az árakkal kapcsolatosan felsorolás jelleggel :-) kenyér 80 cent tej 1.2-1.5-euro , víz 6x1.5 lit 1.4-2.5 euro sajt felvágott kilója 8-12 euro egész grillcsirke 8-10 euro, pizza 7- től , giros 2.2-2.5 euro , vendéglőben saláta 3-5 euro , főétel 6.5 - 10 euro egy átlag étel, sör üdítő kávé 2 - 3 euro. persze ez mindig függ a helytől ahová beültök. tavaly nekünk volt ilyen Grandos kártya erre volt 10% kedvezmény a vendégeinknek a megadott helyeken, de annyira szerettek minket hogy sokszor máshol is adtak kedvezményt :-) Összességében azt mondanám hogy az árak kb 1.5 szeresei az otthoniaknak, de hozzátenném hogy itt a legritkább esetben szúrják ki az ember szemét egy kis adaggal. Testápoló szereket naptejet mindenképpen otthonról hozzatok az itt drága, és a mosópor és a mosogatószer. Innivalót főleg vizet ne hozzatok otthonról mert az itt adott esetben olcsóbb mit otthon másrészt csak a helyet foglalná a buszon. A péksütik 1.2 - 1.7 euro között vannak de rendkívül finomak ! nem beszélve a cukrászsütikről...fantasztikusak..fogyókúra OFF :-) Összefoglalva kicsit drágább az étel mint otthon de finomabb ( tényleg ) Az apartmanban tudtok főzni, de ne hozzatok mindent otthonról, itt isteni a zöldség és csütörtökön lesz piac ! Húst halat is tudtok frissen venni. Senki nem halt még éhen.:-) Próbáltam viszonylag tömören érthetően összefoglalni,remélem sikerült valamennyire. Várunk benneteket szeretettel, és ha van még kérdésetek szívesen segítek. Üdvözlettel, Feri