(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Balogh Attila Dátum: 2014-03-14 07:01:37
Még azt is szeretném megkérdezni,hogy háziállatot (macskát) lehet e vinni? Köszönettel:Attila
Balogh Attila Dátum: 2014-03-12 18:23:27
Kedves Feri ! Nyáron júliusban mennénk az Athéne apartmanba.Érdeklődnék arról ,hogy milyen Neos Marmaras és az apartman? Van e bevásárló utcája,étterme,látnivaló stb. Mennyire csendes hely? Üdv.Edit
Dátum: 2014-02-26 13:22:31
Kis Tibor írta ekkor: 2014-02-22 15:53:17
Sziasztok,augusztus utolsó hetében megyünk,akkor átlagban milyen az idő ?? tengervíz hőmérséklet ??
Kedves Tibor, az augusztusi időjárás miatt nem kell nyugtalankodni, augusztus 20. -ig vannak a legnagyobb melegek, utána is tart az igazi nyári hangulat. szinte szeptember végéig. A tenger vize augusztus végén még bőven meleg.:-) Üdvözlettel, Feri
Dátum: 2014-02-23 17:42:57
Kis Tibor írta ekkor: 2014-02-21 17:46:49
Köszönöm a válaszát Grand Feri,végül sikerült lefoglalni, 2. em. C6 szobát,ez a legfelsö szint ?? vagy a középsö szint ??
Kedves Tibor, a C6 a legfelső szinten van, parádés kilátással..:-) Szeretni fogják ! Üdvözlettel, Feri
Kis Tibor Dátum: 2014-02-22 15:53:17
Sziasztok,augusztus utolsó hetében megyünk,akkor átlagban milyen az idő ?? tengervíz hőmérséklet ??