Üdv!
Most vagyok itt először és májusban mennék Neos Marmaras-ra! Azt szeretném megtudni, milyen horgász lehetőségek vannak ott, lehet-e ott csalit, etetőanyagot venni, lehet-e hajót bérelni, kell-e botot vinni? Stb.stb....
Minden infót szívesen fogadok!
Előre is köszönöm!!
Földesi Gábor
Kedves Gábor, én mondjuk nem vagyok egy nagy horgász, de Marmarason bőven akad belőlük.:-) A mólón szinte mindig lehet pár lelkes pecással találkozni, ők is tudnak tanácsot adni, még ha nyelvi nehézség híján kézzel lábbal is de a horgászok szerintem könnyen megértik egymást. Van több bolt is ahol lehet eszközöket beszerezni, csali ahogy hallottam sokszor a halüzletből akadt, apróhal,rák kagyló. A hajót Marmarason ilyen célra sajnos nem tud bérelni, de ahogy elfigyeltem nincs is rá szükség. A kikötő mólói hullámtörői adnak otthont a horgászoknak, illetve a környező partok sziklás vadabb részei. Üdvözlettel, Feri