(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Kucs Béláné Dátum: 2014-01-13 08:27:14
írta ekkor: 2014-01-12 19:45:25
Kedves Edit, látom már érkezett válasz, igen én is megerősíteném, a 43 szobából talán jobb a kilátás, bár az erkélyek nem egyfelé néznek teljesen, tehát nem is lehet tökéletesen hasonlítgatni a "kilátásokat" Üdvözlettel,Feri
Kedves Feri, köszönöm a választ, júliusban találkozunk, üdv/Edit smile
Dátum: 2014-01-12 20:06:00
Oláh Sándor írta ekkor: 2014-01-09 13:34:42
Kedves Feri! Köszönöm szépen a segítséget. Üdv Sanyi
Szívesen, már csak várnunk kell egy kicsit a nyárra..:-)
Dátum: 2014-01-12 20:04:15
V.Ági írta ekkor: 2014-01-09 22:58:32
Kedves Feri! Gondolkodunk egyéni utazáson (repülővel) tudnál abban segíteni, hogy a reptérről milyen lehetőségekkel juthatunk el Neos Marmaras-ra? Ha valaki már utazott így oda és információval tudna segíteni, azt is megköszönném.
Kedves Ági, Nem lehetetlen vállalkozás repülővel érkezni, annyi a kérdés hogy vállalható-e a taxi transzfer díja ami körülbelül 150 euro, majd mégegyszer ugyanennyi hazafelé. persze az a költség megoszlik a taxi utasai között. lehetséges busszal lejönni Marmarasra a repülőtérről, ez jóval olcsóbb, itt a busz menetideje ami riasztó: 3,5 őra, illetve függően attól a gép mikor érkezik és indul lesz várakozási idő ezen felül a buszra. Mindezeket figyelembe kell venni ha a repülő mellett döntenek. A repülőtérről mehetnek taxival,vagy helyi járatú busszal a KTEL Halkidiki helyközi buszállomására, onnan indulnak buszok Marmaras felé illetve ide érkeznek a buszok Marmarasról. A menetrend linkje : http://www.halkidikinet.gr/halkidiki-greece/Halkidiki/KTEL-Bus-Timetables.html ez azért fontos mert lehet ha korán indul haza a repülő, nem lesz hozzá busz, vagy ideutazásokkor ha későn érkezik akkor már nem lesz Marmaras felé busz. ez pedig a KTEL Halkidikis honlapja : http://www.ktel-chalkidikis.gr/index1.php remélem tudtam segíteni. Üdvözlettel, Feri
Dátum: 2014-01-12 19:45:25
Kucs Béláné írta ekkor: 2014-01-07 17:33:23
BUÉK! Kedves Feri! Szeretnék egy kis segítséget kérni: a Mouses apartmanba mennénk, melyik szobából látszik jobban a tenger, a 33-as vagy a 43-asból? Köszönöm előre is/Edit smile
Kedves Edit, látom már érkezett válasz, igen én is megerősíteném, a 43 szobából talán jobb a kilátás, bár az erkélyek nem egyfelé néznek teljesen, tehát nem is lehet tökéletesen hasonlítgatni a "kilátásokat" Üdvözlettel,Feri
Kucs Béláné Dátum: 2014-01-12 09:07:23
Szia Anikó, gyönyörű helyre mentek, nem fogtok csalódni, jó utat nektek, üdv/Edit