Kedves Edit!
Mi tavaly voltunk a Mousesban, a 33-as szobában, ez is a tengerre néz, de szerintem a 43-as szobából jobb a kilátás, mivel
magasabban van. Igaz, hogy többet kell lépcsőzni, de szerintem megéri. Üdvözlettel: Anikó
Szia Anikó, köszönöm a válaszod, foglalás miatt volt sürgős, esetleg leírnád a tapasztalataidat is, a jót is és a rosszat is?
Köszönöm szépen/Edit