(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Kucs Béláné Dátum: 2014-01-09 06:24:54
Blága Zoltánné írta ekkor: 2014-01-08 17:44:48
Kedves Edit! Mi tavaly voltunk a Mousesban, a 33-as szobában, ez is a tengerre néz, de szerintem a 43-as szobából jobb a kilátás, mivel magasabban van. Igaz, hogy többet kell lépcsőzni, de szerintem megéri. Üdvözlettel: Anikó
Szia Anikó, köszönöm a válaszod, foglalás miatt volt sürgős, esetleg leírnád a tapasztalataidat is, a jót is és a rosszat is? Köszönöm szépen/Edit smile
Blága Zoltánné Dátum: 2014-01-08 17:44:48
Kucs Béláné írta ekkor: 2014-01-08 16:29:40
Vagy ha valamelyik kedves fórumozó volt már a Mousesban, és válaszolna..... Nagyon köszönöm! smile
Kedves Edit! Mi tavaly voltunk a Mousesban, a 33-as szobában, ez is a tengerre néz, de szerintem a 43-as szobából jobb a kilátás, mivel magasabban van. Igaz, hogy többet kell lépcsőzni, de szerintem megéri. Üdvözlettel: Anikó
Kucs Béláné Dátum: 2014-01-08 16:29:40
Kucs Béláné írta ekkor: 2014-01-07 17:33:23
BUÉK! Kedves Feri! Szeretnék egy kis segítséget kérni: a Mouses apartmanba mennénk, melyik szobából látszik jobban a tenger, a 33-as vagy a 43-asból? Köszönöm előre is/Edit smile
Vagy ha valamelyik kedves fórumozó volt már a Mousesban, és válaszolna..... Nagyon köszönöm! smile
Kucs Béláné Dátum: 2014-01-07 17:33:23
írta ekkor: 2014-01-07 12:37:22
Minden Kedves Marmarasi fórumozónak Boldog Újévet kívánok ! Remélem hamarosan találkozunk a napfény földjén, ahol persze van gyros és retsina és ouzo és kék ég rengeteg napsütéssel, csodálatos tengerrel, és felejthetetlen kirándulásokkal, minőségi Grandos csapatmunkával, mindez igazi görögös vendégszeretettel fűszerezve ! A viszontlátásra ! :-) Szeretettel, Feri
BUÉK! Kedves Feri! Szeretnék egy kis segítséget kérni: a Mouses apartmanba mennénk, melyik szobából látszik jobban a tenger, a 33-as vagy a 43-asból? Köszönöm előre is/Edit smile
Dátum: 2014-01-07 12:37:22
Minden Kedves Marmarasi fórumozónak Boldog Újévet kívánok ! Remélem hamarosan találkozunk a napfény földjén, ahol persze van gyros és retsina és ouzo és kék ég rengeteg napsütéssel, csodálatos tengerrel, és felejthetetlen kirándulásokkal, minőségi Grandos csapatmunkával, mindez igazi görögös vendégszeretettel fűszerezve ! A viszontlátásra ! :-) Szeretettel, Feri