Kedves Feri! Szeretném megkérdezni, hogy melyik fajta utas és balesetbiztosítást érdemes megkötni, az ottani orvos(ok) melyiket fogadják el szívesebben? (ATLASZ, POSTA, egyéb) Köszi a választ, Éva
Kedves Éva, én az ATLASZ-t javasolnám a gördülékeny ügyintézés miatt, előfordult ugyanis többször már hogy mikor orvosnál voltam a vendégemmel hosszasan értetlenkedtek a biztosítótársaság ügyintézői, hosszasan kellett velük kissé érthetetlen kérdés-feleletekbe bonyolódni. Az Atlasszal eddig nem voltak eddig ilyen élményeink. Üdvözlettel, Feri