(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Oláh Sándor Dátum: 2014-01-03 13:14:03
Kedves Feri! Érdeklődni szeretnék,hogy gépkocsi és robogór bérlése lehetséges-e Neos Marmarason. Üdv: Sanyi
Szalai Tibor Dátum: 2013-12-28 16:07:18
Francziszti László írta ekkor: 2013-12-27 19:55:06
Kedves Tibor! Ha megírod az e-mail címed, akkor küldök képet, ami a "D" szintről láthatod a kilátást. Üdvözlettel: Laci
Köszönöm a segítőkészséged! A címem [email protected] Kíváncsi vagyok. :) Üdvözlettel: Tibi
Francziszti László Dátum: 2013-12-27 19:55:06
Szalai Tibor írta ekkor: 2013-12-23 19:06:21
Kedves Feri! Utána olvastunk a Neos Marmaras lehetőségeinek és megragadott bennünket, hogy mindenki csendes kis helynek írja. Ez éppen megfelelő lenne számunkra. De a szállás alaprajza tanulmányozása közben egyvalamire nem találjuk a választ. Mi öten mennénk (3 felnőtt 2 gyerek) és ezért feltehetően az alsószint vagy a földszint apartmanjai jöhetnek számításba. A kérdésünk az, hogy hova lehet kitekinteni a teraszról, miközben a reggelinket fogyasztjuk? smile Szóval van valami kilátás a környékre a tengerre vagy pedig valami eltakarja előlünk? Köszönettel. Tibi
Kedves Tibor! Ha megírod az e-mail címed, akkor küldök képet, ami a "D" szintről láthatod a kilátást. Üdvözlettel: Laci
Szalai Tibor Dátum: 2013-12-23 19:06:21
Kedves Feri! Utána olvastunk a Neos Marmaras lehetőségeinek és megragadott bennünket, hogy mindenki csendes kis helynek írja. Ez éppen megfelelő lenne számunkra. De a szállás alaprajza tanulmányozása közben egyvalamire nem találjuk a választ. Mi öten mennénk (3 felnőtt 2 gyerek) és ezért feltehetően az alsószint vagy a földszint apartmanjai jöhetnek számításba. A kérdésünk az, hogy hova lehet kitekinteni a teraszról, miközben a reggelinket fogyasztjuk? smile Szóval van valami kilátás a környékre a tengerre vagy pedig valami eltakarja előlünk? Köszönettel. Tibi
Dátum: 2013-09-11 12:17:17
Légrádi Éva írta ekkor: 2013-09-07 17:27:07
Kedves Feri! Szeretném megkérdezni, hogy melyik fajta utas és balesetbiztosítást érdemes megkötni, az ottani orvos(ok) melyiket fogadják el szívesebben? (ATLASZ, POSTA, egyéb) Köszi a választ, Éva
Kedves Éva, én az ATLASZ-t javasolnám a gördülékeny ügyintézés miatt, előfordult ugyanis többször már hogy mikor orvosnál voltam a vendégemmel hosszasan értetlenkedtek a biztosítótársaság ügyintézői, hosszasan kellett velük kissé érthetetlen kérdés-feleletekbe bonyolódni. Az Atlasszal eddig nem voltak eddig ilyen élményeink. Üdvözlettel, Feri