(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2014-01-07 12:29:45
Oláh Sándor írta ekkor: 2014-01-03 13:14:03
Kedves Feri! Érdeklődni szeretnék,hogy gépkocsi és robogór bérlése lehetséges-e Neos Marmarason. Üdv: Sanyi
Kedves Sanyi, Igen lehetséges, mint ahogy már kaptál is választ, Itt van nálam a cég katalógusa : robogó egy napra 19.90 euro 100 km limittel. 3 napra 54.90 km korlátozás nélkül, 5 nap 119.90 szintén korlátlan km. Autó nem tőlük van de náluk lehet rendelni, azaz besegítenek, vagy én is szívesen persze, 40 és 50 euro / nap körül mozgott az ár attól függően milyen típus állt rendelkezésre. Több nap esetében itt is kedvezmény van, és egy nap esetén ha jól emlékszem 100 km limit , több napnál nincs km limit. Mindkét kölcsönzésnél az árban benne foglaltatik egy alapkörű biztosítás természetesen, felárért lehet extra biztosítási formulát kérni, csökkenteni az esetleges balesetnél az önrészt. Ennek feltételeit nem tudom pontosan most megmondani, odakinn erre rá lehet kérdezni. Üdvözlettel, Feri
Dátum: 2014-01-07 12:20:48
Szalai Tibor írta ekkor: 2013-12-23 19:06:21
Kedves Feri! Utána olvastunk a Neos Marmaras lehetőségeinek és megragadott bennünket, hogy mindenki csendes kis helynek írja. Ez éppen megfelelő lenne számunkra. De a szállás alaprajza tanulmányozása közben egyvalamire nem találjuk a választ. Mi öten mennénk (3 felnőtt 2 gyerek) és ezért feltehetően az alsószint vagy a földszint apartmanjai jöhetnek számításba. A kérdésünk az, hogy hova lehet kitekinteni a teraszról, miközben a reggelinket fogyasztjuk? smile Szóval van valami kilátás a környékre a tengerre vagy pedig valami eltakarja előlünk? Köszönettel. Tibi
Kedves Tibor, Elnézést a késlekedő válaszért, elég csendes volt az utóbbi időben a fórum , én is kicsit "elaludtam " a válaszadással. Nos Az Athene "D" szintjéről a kilátás kissé korlátozott hiszen az már az udvari részen van, így a kilátás kerítéssel, virágokkal , illetve az előttünk lévő porta épületével kissé takart, viszont az "A" szint apartmanjából már egész jó kilátás nyílik a csodás marmarasi öbölre. Azóta gondolom hogy kapott képeket, és megerősítik az állításom..:-) Üdvözlettel, Feri
Kucs Béláné Dátum: 2014-01-04 10:15:05
Oláh Sándor írta ekkor: 2014-01-04 09:53:07
Szia Edit! Köszi az infót!
Szívesen
Oláh Sándor Dátum: 2014-01-04 09:53:07
Szia Edit! Köszi az infót!
Kucs Béláné Dátum: 2014-01-04 09:00:52
Oláh Sándor írta ekkor: 2014-01-03 13:14:03
Kedves Feri! Érdeklődni szeretnék,hogy gépkocsi és robogór bérlése lehetséges-e Neos Marmarason. Üdv: Sanyi
Szia Sanyi, addig, amíg mástól is nem kapsz megerősítést: mi két éve béreltünk autót a motorkölcsönzőben, a Politis apartmantól pár méterre. Egy napra béreltük, 50 Euro volt, a motorra pontosan nem emlékszem, de mintha 20 Euro körül lett volna. Másik autókölcsönzőt is láttunk a nagy strand felé menet, de az akkor éppen zárva volt. Üdv/Edit smile