(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2013-08-24 19:00:09
Pálóczi Ágnes írta ekkor: 2013-08-24 08:43:38
Szia Feri, Kedves Grand tours és Forumozók! Újra egy felejthetetlen hetet töltöttünk veletek Görögországban! A hosszú utazás kényelmetlenségei azonnal szerte foszlottak mikor megláttuk az elénk terülő városkát. Feri kedves üdvözlő szavai és közvetlensége első osztályú. A hely csodálatos, a kilátás az Athene teraszáról az valami leírhatatlan. Ha volt is valami hiányosság nem tökéletes dolog oda kiülve ezt mindig elfelejtette az ember. A két nagy strand akár a "kavicsos", akár a homokos beach, a sok kis öböl számtalan fürdőzési élményt rejteget. A sok kis tengerparti taverna mind mind nagyszerű hangulatot ébreszt az emberben. Ezúton szeretnék még egyszer köszönetet mondani az idegenvezetőnknek Grand Ferinek és nagyon kedves feleségének Briginek, minden segítségért és információért.Köszönet még az autóbusz vezetőknek. Őket nem tudom név szerint felsorolni, de az ő türelmük és figyelmességük nem kihagyható. Az ezután indulóknak kellemes nyaralást az itthoniaknak jó tervezgetést jövőre. Üdvözlettel Pági
Kedves Ágnes, az egész Grandos csapat nevében szeretnék köszönetet mondani a kedves szavakért :-) Remélem jövőre is találkozunk ! Visszavárjuk szeretettel, és üzenjük mindenkinek : várja kedves vendégeit ez a csodálatos ország , és Neos Marmaras ! A viszontlátásra !!! smile
Dátum: 2013-08-24 18:53:57
Joda írta ekkor: 2013-08-23 17:08:21
Szép napot kívánok! Érdeklődni szeretnék hogy az Athene apartman 2 légterű alsó apartmanja földszinti vagy kicsit "alagsori"-e. 4 főre lefoglalható-e ha igen akkor mennyiért okt-1-i buszos ár érdekelne. Milyen az elrendezése? Köszönettel: Judit
Kedves Judit, Szerencsére nem alagsori ( nincs sehol legjobb tudomásom szerint ilyen szállásunk ) a ház szinteltolással épült, így a "D" sor a földszint, amely az udvar felől közelíthető meg. Foglalható négy főre is. Mellékelem az online fogló rendszerünk linkjét, mely itt a honlapon van, itt minden információt megtalál, illetve az ártáblázat linkjét mögé illesztem. http://www.grandtours.hu/gorogorszag/neos_marmaras-d2.html?tab=online_foglalas http://www.grandtours.hu/gorogorszag/neos_marmaras-d2.html?tab=arak Az ár az Ön által választott hétre 24.900 Ft/ fő, mely az utiköltséget is magában foglalja. Az apartman beosztása : két légtér, külön-külön bejárattal, de egymás között is van ajtó, az egyik szobában van a konyhasarok, illetve a fürdőszoba, és a toalett. Mindkét szobának van erkélye, mely az udvarra néz. Remélem hogy találkozunk itt Marmarason ! Üdvözlettel, Feri
Pálóczi Ágnes Dátum: 2013-08-24 08:43:38
Szia Feri, Kedves Grand tours és Forumozók! Újra egy felejthetetlen hetet töltöttünk veletek Görögországban! A hosszú utazás kényelmetlenségei azonnal szerte foszlottak mikor megláttuk az elénk terülő városkát. Feri kedves üdvözlő szavai és közvetlensége első osztályú. A hely csodálatos, a kilátás az Athene teraszáról az valami leírhatatlan. Ha volt is valami hiányosság nem tökéletes dolog oda kiülve ezt mindig elfelejtette az ember. A két nagy strand akár a "kavicsos", akár a homokos beach, a sok kis öböl számtalan fürdőzési élményt rejteget. A sok kis tengerparti taverna mind mind nagyszerű hangulatot ébreszt az emberben. Ezúton szeretnék még egyszer köszönetet mondani az idegenvezetőnknek Grand Ferinek és nagyon kedves feleségének Briginek, minden segítségért és információért.Köszönet még az autóbusz vezetőknek. Őket nem tudom név szerint felsorolni, de az ő türelmük és figyelmességük nem kihagyható. Az ezután indulóknak kellemes nyaralást az itthoniaknak jó tervezgetést jövőre. Üdvözlettel Pági
Joda Dátum: 2013-08-23 17:08:21
Szép napot kívánok! Érdeklődni szeretnék hogy az Athene apartman 2 légterű alsó apartmanja földszinti vagy kicsit "alagsori"-e. 4 főre lefoglalható-e ha igen akkor mennyiért okt-1-i buszos ár érdekelne. Milyen az elrendezése? Köszönettel: Judit
Dátum: 2013-08-21 15:06:58
Kedves Ferenc!Nagyon szépen köszönöm az autóbérlésemben való segítségedet,részvételedet!CSAK VICC VOLT! smile smile