(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Gácsi Angyalka Dátum: 2013-08-20 20:53:46
B.néKáVé írta ekkor: 2013-08-19 09:18:24
Akkor találkozunk a buszon. A Mouses apartman lesz a lakhely.
Igen találkozunk,Egerből Gyöngyös a következő felszállás. Én a Politisben leszek smile
B.néKáVé Dátum: 2013-08-19 09:18:24
Gácsi Angyalka írta ekkor: 2013-08-15 21:44:09
Gyöngyösről! smile
Akkor találkozunk a buszon. A Mouses apartman lesz a lakhely.
Dátum: 2013-08-17 11:23:39
Szűcs Tamás írta ekkor: 2013-08-14 20:17:17
Tisztelt Ferenc! A párommal aug. 20-án, ha minden jól megy reggel helyi idő szerint, 9-10 órakor érkezünk meg Marmarasba az Athene apartmanba! Kérdésem, hogy egyből keressünk meg a Politisben vagy nyugodtan ráérünk 12-14 óráig csavarogni? A másik pedig az és akinek van tapasztalata leírhatja, hogy a neten nem sok infót találtam étlapokról, ha találtam is azok csak görögül voltak írva! Ki hogy kommunikált az éttermekben és milyen nyelven voltak étlapok? Gondolom a német nyelv és étlap az mindenhol „alap”! Esetleg ha valaki tudna neten étlapot, belinkelhetné. Köszönöm a segítséget Üdv Tamás, Móni
Kedves Tamás, A voucheren lévő telefonszámon 00 30 6937-915-639 fel tud hívni ha megérkezett. A váltásnapon kissé bizonytalan épp mikor és hol talál meg, ezért jobb a telefon, de persze elképzelhető hogy épp a Politisben leszek. Csavarogni ó ötlet mondjuk 12 óráig hiszen a szobákat 9 órától takarítják, legkésőbb 14.00-ig fejezik be. Az étlapok legtöbb helyen többnyelvűek, Görög ,angol német,orosz,szerb általában. A helyiek megszokták hogy a vendégekkel sok esetben "aktivitizni" kell nem kell félni hogy nem tudjuk magunkat megértetni, még akkor sem ha egyáltalán nem beszélünk nyelveket. Üdvözlettel, Feri
Gácsi Angyalka Dátum: 2013-08-15 21:44:09
B.néKáVé írta ekkor: 2013-08-12 16:16:36
Egerből jön valaki szeptember 24-én N.Marmarasra?
Gyöngyösről! smile
Szűcs Tamás Dátum: 2013-08-14 20:17:17
Tisztelt Ferenc! A párommal aug. 20-án, ha minden jól megy reggel helyi idő szerint, 9-10 órakor érkezünk meg Marmarasba az Athene apartmanba! Kérdésem, hogy egyből keressünk meg a Politisben vagy nyugodtan ráérünk 12-14 óráig csavarogni? A másik pedig az és akinek van tapasztalata leírhatja, hogy a neten nem sok infót találtam étlapokról, ha találtam is azok csak görögül voltak írva! Ki hogy kommunikált az éttermekben és milyen nyelven voltak étlapok? Gondolom a német nyelv és étlap az mindenhol „alap”! Esetleg ha valaki tudna neten étlapot, belinkelhetné. Köszönöm a segítséget Üdv Tamás, Móni