Tisztelt Ferenc! A Politis apartman földszintjén van egy iroda ,két éve ott volt egy netezős PC, akkor lehetett használni ,van még lehetőség a mindennapos használatára?Tisztelettel Peti
Kedves Péter, Sajnos abba a bizonyos PC-be nem sikerült életet lehelnem, ráadásul a monitor sem működik. Mindkettő elég öreg darab volt. Saját laptopot ha hoz, minden házban van internetünk-kényelmesebb és gyorsabb is. Azt már nem is mondom hogy abban a bizonyos helységben legalább 30 fok van még este is..:-) Remélem ez nem okoz majd túl nagy gondot önnek, ha másképp nem megoldható a közelben van internet kávézó. Üdvözlettel, Feri