Kedves Feri!
Először is köszönöm a válaszát.Szeretném megkérdezni, hogy OTP Mastercard kártyáról van-e lehetőség pénzfelvételt eszközölni, ill. esetleg fizetni. Vizicipő használatát ajánlja-e, kell-e?
Üdv.:Csilla
Kedves Csilla, az OTP Mastercarddal legjobb tudomásom szerint nincs gond, lehet pénzfelvételre is és fizetésre is használni, viszont arra figyelni kell hogy nem mindenhol lehet a kártyát fizetésre használni, nincs mindenhol kártyaolvasó. Vizicipő használata csak a sziklás helyeken indokolt, és akkor ha konkrétan a sziklákon szeretnénk sétálni, egyrészt mert a sziklákon ha megcsúszunk horzsolt sebet okozhatnak, másrészt a tengeri sünök a sziklákon élnek, kellemetlen találkozni velük, a cipő némi védelmet nyújt ellenük is. Üdvözlettel,
Feri