(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2013-08-03 18:43:45
Kurilla Zoltánné írta ekkor: 2013-08-01 21:35:10
Kedves Feri! Először is köszönöm a válaszát.Szeretném megkérdezni, hogy OTP Mastercard kártyáról van-e lehetőség pénzfelvételt eszközölni, ill. esetleg fizetni. Vizicipő használatát ajánlja-e, kell-e? Üdv.:Csilla
Kedves Csilla, az OTP Mastercarddal legjobb tudomásom szerint nincs gond, lehet pénzfelvételre is és fizetésre is használni, viszont arra figyelni kell hogy nem mindenhol lehet a kártyát fizetésre használni, nincs mindenhol kártyaolvasó. Vizicipő használata csak a sziklás helyeken indokolt, és akkor ha konkrétan a sziklákon szeretnénk sétálni, egyrészt mert a sziklákon ha megcsúszunk horzsolt sebet okozhatnak, másrészt a tengeri sünök a sziklákon élnek, kellemetlen találkozni velük, a cipő némi védelmet nyújt ellenük is. Üdvözlettel, Feri
Dátum: 2013-08-02 16:14:45
Tisztelt Ferenc! A Politis apartman földszintjén van egy iroda ,két éve ott volt egy netezős PC, akkor lehetett használni ,van még lehetőség a mindennapos használatára?Tisztelettel Peti
Kurilla Zoltánné Dátum: 2013-08-01 21:35:10
Kedves Feri! Először is köszönöm a válaszát.Szeretném megkérdezni, hogy OTP Mastercard kártyáról van-e lehetőség pénzfelvételt eszközölni, ill. esetleg fizetni. Vizicipő használatát ajánlja-e, kell-e? Üdv.:Csilla
Pálóczi Ágnes Dátum: 2013-08-01 21:01:30
Kedves Fórumozók! Van esetleg valakinek maradék euro, szívesen átveszem ha nincs szükség rá.
Dátum: 2013-07-31 09:44:05
Kurilla Zoltánné írta ekkor: 2013-07-29 22:17:23
Kedves Feri! Érdeklődni szeretnék, hogy a fakultatív programokra hol lehet jelentkezni, aug.6.-án érkezünk és nem szeretnénk lemaradni a kirándulásról. Üvözlettel:Kurilláné Csilla
Kedves Csilla, a kirándulásokra nálam lehet jelentkezni. Minden váltásnapon tartok tájékoztatót, itt minden tudnivalót elmondok, többek között informálom a vendégeim a fakultatív kirándulásokról, és a tájékoztató végén akár lehet is jelentkezni ! smile Várom Önöket szeretettel, Feri