(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2013-06-13 16:17:45
Pálóczi Ágnes írta ekkor: 2013-06-10 21:55:06
Kedves Grand Feri!Érdeklődni szeretnék a fakultatív programok árai után.Az érdekelne, hogy melyik a helyes ár, az ami a katalógusban, vagy ami a honlapon van feltüntetve?Válaszod előre is köszönöm.Üdv. P.Ági
Kedves Ági, a katalógusban illetve a honlapon az árak megközelítőleg pontosak, a végleges árakat a kirándulásokra vonatkozóan a szezon elején lettek megállapítva, melyek a következőek, Felnőtt ár / gyermek ár: Sunset hajó 10 / 8 , Sithonia körút 20/12, Görög est 35/25, Toroneos hajó 25/15, Athos hajó 30/20 Thessaloniki 25/20, természetesen euróban értendő. Marmarason új lehetőség az Itamos túra, mely Marmarasból Parthenonig transferrel indul, ott az ófaluban teszünk egy sétát, majd mintegy 35-40 perces gyalogtúrával érünk el a lélegzetelállító panoráma szikláig. Onnan visszatérünk az ófaluba, ahol vendégül látjuk a túrázókat egy frappéra vagy vörösborra egy helyi kávázó teraszán élvezve a naplementét. Ez a túra délután hattól este 9-ig tart,. az ára 11 euro. Üdvözlettel, Feri
Fekete László Dátum: 2013-06-13 11:46:40
Már nincs egy hét és utazunk Neos Marmarasra! :-) Mi Szegedről indulunk. Jön más is autóval oda vagy arra felé?
PK Dátum: 2013-06-11 22:14:17
Kedves Feri ! Igen elkeserítőnek találtam azt a hírt a fórumon , hogy nem lesz a fakultatív programok között a Meteorákra kirándulás ! Biztosan sokan vagyunk így ezzel ! Valamilyen lobbi tevékenységgel talán el lehetne érni, hogy kellő létszám esetén legyen ilyen kirándulás ! A távolság nem hiszem, hogy oly nagy akadály lehet, max. a megfizethetetlen ár, a korább közöltekhez képest. Az utazási iroda döntött így?! Szerintem a létszám biztosan meglenne, főként főszezonban. Kit kell meggyőzni? Próbálj meg ebben közreműködni, ha minden feltétel adott az utasok részéről. Csatlakozó Meteorákat látni kívánó utazók jelentkezését szívesen látnám a fórumozók között ! Üdv Károly
tantabella Dátum: 2013-06-11 20:08:20
Kedves Mindenki! A NYARALÁS! Amit mindenki szeretne kellemes környezetben, jó időben, tengerre néző kilátással, segítőkész idegenvezetőkkel, lehetőleg olcsó és induló fakultatív programokon való részvételi lehetőséggel eltölteni. Ez érthető is, hiszen szinte egész évben erre készülünk, ez jelenti a kikapcsolódást, a szabadságot, az év teljes egészét elviselhetővé teszi. Talán. De említsük meg a sofőröket is, akik biztosítják nekünk a biztonságos oda és hazajutást. Le a kalappal előttük a türelmességük, a megértésük, a toleranciájuk, és még sorolhatnánk mi minden miatt. Hiszen minden turnusban van olyan a kedves utasok között, akik igyekeznek megkeseríteni a saját, a többi utas és a sofőrök életét és az utazást is. Bár nem biztos, hogy mindenkiben tudatosul, de a sofőrök megbízhatósága, tudása, rutinja, tapasztalata, türelmessége, kedvessége - és még lehetne sorolni a jelzőket – biztosítja, hogy a kedves nyaralni vágyók biztonságban legyenek az utazás során. Akikkel az eddigi útjaimon volt szerencsém együtt utazni, és soha egyikőjükben sem csalódtam, és mindig rájuk bíznám az életemet, hogy szerencsésen megérkezzem éves szabadságom és nyaralásom helyszínére: Horváth Ferenc, Horváth Zoltán, Szép Károly, Furó Norbert, Gudász Csaba, Berencsi Norbert, Szikszai Attila, Kósa László, Csató János. Sokszoros köszönet nekik!!!!
Pálóczi Ágnes Dátum: 2013-06-10 21:55:06
Kedves Grand Feri!Érdeklődni szeretnék a fakultatív programok árai után.Az érdekelne, hogy melyik a helyes ár, az ami a katalógusban, vagy ami a honlapon van feltüntetve?Válaszod előre is köszönöm.Üdv. P.Ági