(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2013-05-19 15:11:50
Bákány Zsoltné írta ekkor: 2013-05-17 15:39:23
Szia! Aranyos vagy és humoros.A jégaksik miatt kérdeztem,mert,remélem 06.03-tól meleg lesz és eső sem lesz:)
:-) Görögország az a hely ahol a jégakkunak is jó dolga van, és ahogy a szlogen mondja " hétvégén ha jó idő lesz buli lesz! Ha eső lesz nem lesz, ha nem lesz lesz..:-) Remélem itt addigra szlogenmentes ragyogó napsütés deríti mindenki kedvét..:-)
PK Dátum: 2013-05-17 23:01:07
Kedves Feri ! Ápr 22.-én volt még egy kérdésem ami az autóbérléssel állt kapcsolatban . Várom arra is szíves válaszát, az előző válaszát a wifi-t illetően. köszönöm ! Üdvözlettel, PK
Fekete László Dátum: 2013-05-17 17:08:11
Sziasztok! Mi a 06.17-én este indulunk autóval Szegedről. Legalább így a gyerekek az utazás egy részét átalusszák majd. Autós konvojba szívesen kapcsolódunk - Marmaras felé.
Bákány Zsoltné Dátum: 2013-05-17 15:39:23
írta ekkor: 2013-05-17 13:19:52
Kedves Edina...van bizony :-) a hűtő - néztem hány literes de nem találtam ráírva, azt hiszem 120 literes - az a derékig érő méretű...
Szia! Aranyos vagy és humoros.A jégaksik miatt kérdeztem,mert,remélem 06.03-tól meleg lesz és eső sem lesz:)
Dátum: 2013-05-17 13:45:04
PK írta ekkor: 2013-04-22 22:06:05
Helló Kata ! Még egy kérdésem lenne: az Athene ap.man -ban van ingyen wifi lehetőség. Jelenti-e adott esetben azt, hogy laptop használatot is biztosítanak ? Üdv, Károly
Kedves Károly, Elnézést kérek a megkésett válaszadásért ! Az ingyen wifi, valóban mint lehetőség van adva, tehát az arra alkalmas eszközzel lehet az internetet ingyenesen használni, pl "okostelefonnal", vagy laptoppal. Ehhez viszont az eszközöket nem biztosítják, csak a lehetőséget. Üdvözlettel, Feri