(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-03-01 15:12:02
dr. Takács Viktória írta ekkor: 2015-02-27 18:28:19
Kedves Marcsi! Több éves vágyódás után idén szeptemberben ellátogatunk végre Kefaloniára. Az érdekelne, hogy melyik autókölcsönzőt érdemes választani? A Pefakisról tudsz valamit mondani, a többihez képest, amit találtam meglepően, már-már gyanúsan olcsó? Van a grandnak valamelyik céggel kapcsolata esetleg? Érdemes még itthon foglalni, vagy ott helyben is biztosan találunk autót az adott időszakban? Üdv: Viki
Kedves Ilona! Semmi gond nem lesz szeptemberben ,nincs fönnakadás a bérlésekben ..nem főszezon.. Ott leszek a helyszínen és szívesen segítek majd mindenben smile üdv Marcsi
dr. Takács Viktória Dátum: 2015-02-27 18:28:19
Kedves Marcsi! Több éves vágyódás után idén szeptemberben ellátogatunk végre Kefaloniára. Az érdekelne, hogy melyik autókölcsönzőt érdemes választani? A Pefakisról tudsz valamit mondani, a többihez képest, amit találtam meglepően, már-már gyanúsan olcsó? Van a grandnak valamelyik céggel kapcsolata esetleg? Érdemes még itthon foglalni, vagy ott helyben is biztosan találunk autót az adott időszakban? Üdv: Viki
Grand Marcsi Dátum: 2015-02-24 15:59:13
Varga E Tünde írta ekkor: 2015-02-24 11:31:25
Kedves Marcsi! :) Érdeklődnék, hogy milyen a helyi buszjárat Skalán? Milyen sűrűn járnak buszok pl. Fiskardoba? Tudsz valami linket ahol megtudom nézni a helyi közlekedést? Köszönöm szépen! Üdv: Tündi
Kedves Tünde! A nyári menetrend május körül változik , a fővárosba naponta kétszer van busz,Fiscardoba hogy eljuss át kell szállnod Argostoliban egy másik buszra, de aznap így nem érsz vissza a faluba. Az utoló busz 14:00-kor jön vissza Argostóliból Skalába! üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-02-24 15:54:31
Muszula Tímea írta ekkor: 2015-02-23 20:41:49
Kedves Marcsi! A búvárkodás engem is érdekelne, milyen árral kell számolnom, ha részt vennék egy ilyenen? Köszönöm válaszod.Üdv:Tímea
Kedves Tünde! Tavaly 55€ volt az ára de adnak fölszerelést is, ez a kezdőknek való...a profiknak már más árak és lehetőségek vannak Kefalonián. üdv Marcsi
Varga E Tünde Dátum: 2015-02-24 11:31:25
Kedves Marcsi! :) Érdeklődnék, hogy milyen a helyi buszjárat Skalán? Milyen sűrűn járnak buszok pl. Fiskardoba? Tudsz valami linket ahol megtudom nézni a helyi közlekedést? Köszönöm szépen! Üdv: Tündi