Kedves Marcsi! Több éves vágyódás után idén szeptemberben ellátogatunk végre Kefaloniára. Az érdekelne, hogy melyik autókölcsönzőt érdemes választani? A Pefakisról tudsz valamit mondani, a többihez képest, amit találtam meglepően, már-már gyanúsan olcsó? Van a grandnak valamelyik céggel kapcsolata esetleg? Érdemes még itthon foglalni, vagy ott helyben is biztosan találunk autót az adott időszakban? Üdv: Viki
Kedves Ilona!
Semmi gond nem lesz szeptemberben ,nincs fönnakadás a bérlésekben ..nem főszezon..
Ott leszek a helyszínen és szívesen segítek majd mindenben

üdv
Marcsi