(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Felföldi Ildikó Dátum: 2015-03-26 18:33:55
Szia Marcsi! A egy nappal ezelőtt sikerült on-line lefoglalni az utat hozzád szeptember 12-re! Olyan kérdéssel fordulok hozzád, hogy körülbelül mennyi idő múlva fogják küldeni kollégáid az okmányokat? Előre is köszönöm! Ildikó smile
Horváth Tamásné Dátum: 2015-03-25 10:30:06
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-03-23 21:35:34
Szia Tamás! Jönnek hozzánk búvár csoportok is,de a hajó roncsok mélyebben találhatók és már fölszerelés is szükséges. Ezeket lehet bérelni is,tudok majd segíteni ebben ha gondoljátok.. üdv Marcsi smile
Köszi Marcsi a gyors választ :D Lehet élünk vele, és megnézzük a roncsokat. Tamás
Grand Marcsi Dátum: 2015-03-23 21:35:34
Horváth Tamásné írta ekkor: 2015-03-23 15:52:20
Sziasztok! Ebben az évben mi is Kefalóniát választottuk. Szeptember végén 4-en megyünk. Elolvastam az összes fórum hozzászólást :D Nézegettem a képeket. Találtam a tengerről olyan képeket, ahol roncsok vannak. Az lenne a kérdésem, hogy ez mennyire valós? Nagyon széthordták már? És nagyon mélyen van? 5-6 m-ig bírjuk, mélyebbre nem megy a merülés. Üdv Tamás
Szia Tamás! Jönnek hozzánk búvár csoportok is,de a hajó roncsok mélyebben találhatók és már fölszerelés is szükséges. Ezeket lehet bérelni is,tudok majd segíteni ebben ha gondoljátok.. üdv Marcsi smile
Horváth Tamásné Dátum: 2015-03-23 15:52:20
Sziasztok! Ebben az évben mi is Kefalóniát választottuk. Szeptember végén 4-en megyünk. Elolvastam az összes fórum hozzászólást :D Nézegettem a képeket. Találtam a tengerről olyan képeket, ahol roncsok vannak. Az lenne a kérdésem, hogy ez mennyire valós? Nagyon széthordták már? És nagyon mélyen van? 5-6 m-ig bírjuk, mélyebbre nem megy a merülés. Üdv Tamás
Szabó Erika Dátum: 2015-03-18 14:31:10
Elnézést mindenkitől, picit visszaolvastam és a túrás kérdésemre már választ is kaptam. Nem szakadék mellett kell menni és még korlát is van, ez nagyon jó hír! Még egyszer bocsánat a felesleges kérdezősködésért.