Sziasztok!
Ebben az évben mi is Kefalóniát választottuk. Szeptember végén 4-en megyünk. Elolvastam az összes fórum hozzászólást :D Nézegettem a képeket. Találtam a tengerről olyan képeket, ahol roncsok vannak. Az lenne a kérdésem, hogy ez mennyire valós? Nagyon széthordták már? És nagyon mélyen van? 5-6 m-ig bírjuk, mélyebbre nem megy a merülés. Üdv Tamás
Szia Tamás!
Jönnek hozzánk búvár csoportok is,de a hajó roncsok mélyebben találhatók és már fölszerelés is szükséges.
Ezeket lehet bérelni is,tudok majd segíteni ebben ha gondoljátok..
üdv
Marcsi