(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Muszula Tímea Dátum: 2015-02-23 20:41:49
Kedves Marcsi! A búvárkodás engem is érdekelne, milyen árral kell számolnom, ha részt vennék egy ilyenen? Köszönöm válaszod.Üdv:Tímea
Grand Marcsi Dátum: 2015-02-22 22:32:30
Milner Angéla írta ekkor: 2015-02-22 17:21:30
Kedves Marcsi! Azt szeretném megtudni, hogy milyen a busz közlekedés Skala és Argostoli között? Megbízhatóság, járatsűrűség, menetidő, ár érdekelne. Előre is köszönöm a választ!:-)
Kedves Angéla! Naponta kétszer van busz Skalából Argostoliba de az utolsó busz 14:00-kor jön vissza .Ha bármi változott, majd a változásokról májusban ahogy leérek a szigetre, itt a fórumon tájékoztatás adok majd mindenről. üdv Marcsi
Milner Angéla Dátum: 2015-02-22 17:21:30
Kedves Marcsi! Azt szeretném megtudni, hogy milyen a busz közlekedés Skala és Argostoli között? Megbízhatóság, járatsűrűség, menetidő, ár érdekelne. Előre is köszönöm a választ!:-)
Grand Marcsi Dátum: 2015-02-21 13:08:53
Végh Krisztina írta ekkor: 2015-02-20 13:07:10
Kedves Marcsi! Augusztusban szeretnénk menni 2 hére Kefalóniára. Szerertném a segítséged kérni abban, hogy van-e lehetőség a szigeten a búvárkodás ( próbamerülés) kipróbálására, amatőröknek ?? :) Köszönöm megtisztelő válaszod ! Kriszta
Kedves Krisztina! Természetesen van lehetőség:) szivesen segítek majd smile szeretettel várlak majd benneteket smile üdv Marcsi smile
Végh Krisztina Dátum: 2015-02-20 13:07:10
Kedves Marcsi! Augusztusban szeretnénk menni 2 hére Kefalóniára. Szerertném a segítséged kérni abban, hogy van-e lehetőség a szigeten a búvárkodás ( próbamerülés) kipróbálására, amatőröknek ?? :) Köszönöm megtisztelő válaszod ! Kriszta