(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-02-13 08:45:23
Bácsi András írta ekkor: 2015-02-12 18:24:16
Kedves Marcsi! Buszos utazás révén sajnos a sajátomat nem tudom vinni, ezért a bérlésben bízok. (Pedig szívesen vinném) Nagyon köszönöm előre is a segítséget. Hogyan és mikor tudok információt kérni tőled ez ügyben? András
András,május elején lejutok a szigetre ...utána folyamatosan írom majd itt a fórumon a friss híreket és változásokat stb. Skaláról és a szigetről....ha rögtön nem látnád a válaszomat ....akkor újra írj rám hogy intézkedjek... üdv Marcsi
Bácsi András Dátum: 2015-02-12 18:24:16
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-02-12 09:06:59
Kedves András! Amint leérek májusban a szigetre, minden új infót begyűjtök majd..tudtomnak senkinek nincs ...tökéletes...túrázásra alkalmas bringája.... Az erre a sportra specializálódott turisták hozzák magukkal a profi kerékpárjukat. üdv Marcsi
Kedves Marcsi! Buszos utazás révén sajnos a sajátomat nem tudom vinni, ezért a bérlésben bízok. (Pedig szívesen vinném) Nagyon köszönöm előre is a segítséget. Hogyan és mikor tudok információt kérni tőled ez ügyben? András
Grand Marcsi Dátum: 2015-02-12 09:06:59
Bácsi András írta ekkor: 2015-02-11 20:27:01
Kedves Marcsi! Szeptember eleje még nagyon messze van, de égető kérdés már most foglalkoztat. Szeretnék kerékpárt bérelni, de nem akármilyet. Eddigi tapasztalatom alapján nem feltétlenül tökéletes technikai állapotban lévő kerékpárokat lehet bérelni göröghonban :) , ez számomra pedig most fontos lenne. A célom nem más mint kerékpárral feltekerni az Artos Kolostorhoz és a Kefalonia legmagasabb pontjára az Ainos hegyre. Szóval a kihívás adott számomra, már csak a tökéletes drótszamár hiányzik amiben segítségedet kérném. Bérlésről lenne szó, de egy tökéletes kerékpár kellene. Ha tudnál ebben segíteni azt nagyon megköszönném. Tudom ez a kérés hamar elfelejtődik, úgyhogy most csak egy rövid választ várok és "igen" válasz esetén egy majdani elérhetőséget, hogy szólhassak időben, hogy ne a feledés homályába vesszen kérésem. Amúgy Szept 5.-én induló turnussal érkezünk, 1 nap de akár az egész heti bérlés is érdekelne.
Kedves András! Amint leérek májusban a szigetre, minden új infót begyűjtök majd..tudtomnak senkinek nincs ...tökéletes...túrázásra alkalmas bringája.... Az erre a sportra specializálódott turisták hozzák magukkal a profi kerékpárjukat. üdv Marcsi
Bácsi András Dátum: 2015-02-11 20:27:01
Kedves Marcsi! Szeptember eleje még nagyon messze van, de égető kérdés már most foglalkoztat. Szeretnék kerékpárt bérelni, de nem akármilyet. Eddigi tapasztalatom alapján nem feltétlenül tökéletes technikai állapotban lévő kerékpárokat lehet bérelni göröghonban :) , ez számomra pedig most fontos lenne. A célom nem más mint kerékpárral feltekerni az Artos Kolostorhoz és a Kefalonia legmagasabb pontjára az Ainos hegyre. Szóval a kihívás adott számomra, már csak a tökéletes drótszamár hiányzik amiben segítségedet kérném. Bérlésről lenne szó, de egy tökéletes kerékpár kellene. Ha tudnál ebben segíteni azt nagyon megköszönném. Tudom ez a kérés hamar elfelejtődik, úgyhogy most csak egy rövid választ várok és "igen" válasz esetén egy majdani elérhetőséget, hogy szólhassak időben, hogy ne a feledés homályába vesszen kérésem. Amúgy Szept 5.-én induló turnussal érkezünk, 1 nap de akár az egész heti bérlés is érdekelne.
Kovács Attila Dátum: 2015-02-10 12:44:00
Sziasztok!Érdeklődni szeretnék,hogy valakit/-kiket érdekelne-e autóval Kefalónia!Én is szívesen betársulnék. Attila [email protected]