Érdekelne olyan emberek véleménye is, akik részt vettek már ezen a túrán, és nem edzettek, dohányoznak mennyire bírták az utat. Persze olyan emberekkel, akik túráznak, aktív életet élnek, edzésben vannak, nem hasonlíthatom össze magam.Köszönöm tényleg várom a véleményeket szép napot mindenkinek!
2012-ben egy közel hetvenéves házaspár jött velünk, a "lazább" útvonalon. Kibírták, mondjuk nem dohányoztak.Jó darabig felvisz a busz. Utána murvás úton lehet sétálni, majd amolyan korláttal ellátott szerpentinszerűen kialakított, néhol lépcsős gyalogúton lehet felmenni a csúcsra. Fák között kanyarog, nem szakadék szélé, eltévedni nem lehet. :) A néhány utolsó méter csak az igazán meredek, de a kilátás kárpótol a kifulladásért. :) Kár lenne kihagyni, ahogy a naplementét is, utána.