Szia Marcsi!
Érdeklődnék,hogy május 22.-én megyek csoporttal..ilyenkor milyen idő várható? Milyen a part? Szórakozási lehetőség?
Hermes apartmannál első emeleti szobáktól van csak erkély? Milyen távolságra vannak egymástól az apartmanok?
Köszönöm válaszod, de majd szerintem mailban is megkereslek, üdv : Gabi
Szia Gabi!
Az esti sétákhoz,kiruccanásokhoz, még szükséges a pulcsi de a napközbeni hőmérséklet 30 fok körül mozog,így már akkor is szépen le lehet barnulni! A víz hőmérséklete 20 fok körül szokott lenni,de előtte majd nézd te is a www.freemeteo.gr-en a várható időjárást. Május közepén már a szórakozó helyek is kinyitnak és a bárok is,ne aggódj,fölkészítem őket a fogadásotokra.A partunk is változatos,itt olvashattál róla a honlapunkon. Van sekélyebb és mélyebb szakasza,sóderes,köves,és homokosabb is.
Minden házunk,minden apartmanjához tartozik erkély! Az apartmanok egymástól 5 percre találhatóak!
Várom ,ha lesz még ,a kérdéseidet e-mailben.
Szeretettel várlak majd benneteket!
üdv
Marcsi