Szia Marcsi! Mint már emlitettem neked,junius 13-20-ig megyünk Skalába, a Mi Abeli ap.-ba. Onnan 20-án átkompolunk önállóan Zakhyntosra,aholis Tsiliviben foglaltunk szállást a Contessina ap.-ba 20-27-ig. A kérdésem most az hogy már ott lefoglaltuk erre az időpontra a 35-ös szobát,most viszont látom hogy a 20-tól 27-ig terjedő időszakra az egész apartman szobáit lefoglalták,"csoportos opció" cimén. Ez mit jelent? Valami baráti társaság,vagy másik iroda? A mi foglalásunkat ez mennyiben befolyásolja?Előre is Köszönöm válaszodat . Üdv:Sanyi
Kedves Sandor!
Kerlek ezt az irodaval eggyeztesd mivel rajtuk keresztul fut a csoportos opcionalis foglalas..ami esetedben..gondot okoz!
Remelem minden rendben lesz!
udv
Marcsi