(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Beatrix Dátum: 2015-02-04 18:39:29
Kedves Marcsi! Június elején milyen az idő?
Grand Marcsi Dátum: 2015-02-02 12:07:24
Felföldi Ildikó írta ekkor: 2015-02-02 11:49:41
Szia Marcsi! Ha minden jól alakul 2015-ben, akkor szeptemberben ismét megyünk Kefalóniára és a szüleim is végre láthatják a tengert s a gyönyörű szigetet smile ! Szeretnénk autót bérelni, majd az aktuális árakért tavasszal érdeklődöm! Szép napot neked smile !
Nagyon orulok majd nektek Aniko! Kitartas szeptemberig!Majd majustol irom az aktualis hireket..amint leertem a szigetre.. Szep napot,minden jot nektek addig is! udv Marcsi
Felföldi Ildikó Dátum: 2015-02-02 11:49:41
Szia Marcsi! Ha minden jól alakul 2015-ben, akkor szeptemberben ismét megyünk Kefalóniára és a szüleim is végre láthatják a tengert s a gyönyörű szigetet smile ! Szeretnénk autót bérelni, majd az aktuális árakért tavasszal érdeklődöm! Szép napot neked smile !
Grand Marcsi Dátum: 2015-01-31 08:54:03
Magda Sándor írta ekkor: 2015-01-30 18:59:51
Szia Marcsi! Mint már emlitettem neked,junius 13-20-ig megyünk Skalába, a Mi Abeli ap.-ba. Onnan 20-án átkompolunk önállóan Zakhyntosra,aholis Tsiliviben foglaltunk szállást a Contessina ap.-ba 20-27-ig. A kérdésem most az hogy már ott lefoglaltuk erre az időpontra a 35-ös szobát,most viszont látom hogy a 20-tól 27-ig terjedő időszakra az egész apartman szobáit lefoglalták,"csoportos opció" cimén. Ez mit jelent? Valami baráti társaság,vagy másik iroda? A mi foglalásunkat ez mennyiben befolyásolja?Előre is Köszönöm válaszodat . Üdv:Sanyi
Kedves Sandor! Kerlek ezt az irodaval eggyeztesd mivel rajtuk keresztul fut a csoportos opcionalis foglalas..ami esetedben..gondot okoz! Remelem minden rendben lesz! udv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-01-31 08:50:57
Ari Judit írta ekkor: 2015-01-30 18:51:31
Kedves Marcsi! Akkor jól értem, hogy a kompdíj fejenként a foglaláson felül 20 euro/ fő? Oda-vissza kell fizetni, vagy összesen ennyi?
Kedves Judit! Osszesen 20 eu az ara a kompnak/fo oda vissza komp dija... udv Marcsi