Kedves Marcsi! Még lenne egy olyan kérdésem, mert nem voltam még buszos utazáson, hogy ha busszal megyünk, akkor a fakultatív programok milyen módon elérhetőek számunkra. Onnan Skala-ról indulunk együtt reggel, vagy teljesen független tőletek?
Kedves Erika!
Az erkezes napjan a megbeszelesen mindenrol,tobbek kozott a fakultativ programokrol is reszletesen beszelek amire mar ezt kovetoen be is lehet fizetni ,aki reszt szeretne venni ezeken.Skalabol indulunk minden kirandulasra egyutt termeszetesen,mivel minden kirandulast en viszek a csoportunknak.
Jo utat majd nektek Erika !
udv
Marcsi