(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-01-14 15:34:14
Beatrix írta ekkor: 2015-01-13 17:40:34
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, milyen Skala sétáló utcája, vannak-e bárok? A Myrtos beach-re el lehet jutni motorral? Köszönöm szépen!
Kedves Beatrix! Skala utcain es tengerparti reszen is vannak barok. A Myrtos beachre van fakultativ kirandulasunk...de ha az aki majd vezeti a motort ...profi motoros ..csak akkor menjetek motrral....nagyon szerpentines ,hirtelen lejt az ut a Myrthosra. udv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-01-14 15:28:05
Erika írta ekkor: 2015-01-13 13:16:22
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, hogy a Mi Abeli Apartman mely szobáihoz tartozik erkély? Köszönöm!
Kedves Erika! Minden szobahoz tartozik erkely! udv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-01-14 15:25:34
Csordás Szilvia írta ekkor: 2015-01-10 16:27:30
Kedves Marcsi! Az Anna apartman 3 fős galériás stúdióiban mindhárom ágy fent van, vagy kettő fent-egy lent az elosztás? Köszönöm!
Kedves Szilvi! Igazad van ,a gepem lefagyott. Nos az agyak mind az emeleten vannak,egy dupla es egy szimla agy...valamint egy ulo kanape a foldszinten talalhato. udv Marcsi
Erika Dátum: 2015-01-14 07:43:02
Czakó Tímea írta ekkor: 2015-01-13 20:22:23
Kedves Erika! Szerinted a Grand Tours a saját fakultatív programjait kinek szervezi? És ha talán elolvasnád a fakultatív programok menüpontot is, ott még azzal is szembesülhetnél, hogy mi mikor indul, miről szól és kb meddig tart.
"Kedves Czakó Timea!!!" Köszönöm a kulturált válaszodat! Képzeld el, hogy elolvastam minden menüpontot, ettől független szólt a kérdésem, persze nem hozzád, hogy onnan Skala-ról indulnak-e a buszok a fakultatív programokra, mivel mint írtam sosem voltam buszos utakon, nem tudom hogy működik. Elnézést, hogy ilyen butácska kérdést tettem fel.
Varga E Tünde Dátum: 2015-01-13 22:34:40
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, hogy Skalán milyen az éjszakai élet? Van szórakozási lehetőség? (Gondolok itt, a késő estig nyitva tartó bárokra, pubokra? Előre is köszönöm a válaszod. Üdv: Tünde :)