Kedves Erika! Szerinted a Grand Tours a saját fakultatív programjait kinek szervezi? És ha talán elolvasnád a fakultatív programok menüpontot is, ott még azzal is szembesülhetnél, hogy mi mikor indul, miről szól és kb meddig tart.
"Kedves Czakó Timea!!!" Köszönöm a kulturált válaszodat! Képzeld el, hogy elolvastam minden menüpontot, ettől független szólt a kérdésem, persze nem hozzád, hogy onnan Skala-ról indulnak-e a buszok a fakultatív programokra, mivel mint írtam sosem voltam buszos utakon, nem tudom hogy működik. Elnézést, hogy ilyen butácska kérdést tettem fel.