Kedves Erika !
Bár az egy hét nagyon gyorsan el tud telni, s amikor üdülni, nyaralni megyünk mindent szeretnénk, kirándulni, pihenni, napozni, de leginkább még nem hazaindulni, amikor elszállnak a csodaszép napok. Nem lesz rövid a buszos út, de meglátod kényelmesen, biztonságban fog eltelni, mert ennél az utazási irodánál az a ,,szokás,, hogy minden leírtat és megajánlottat korrekt módon betartanak. Az én meglátásom, hogy minden fakultatív programra érdemes elmenni, mert rengeteg csodaszép látnivalót tartogat és sok-sok információ és ismeret birtokába jutsz a kifogástalanul felkészült idegenvezetés által.
Abban is biztos vagyok, hogy az ottlét alatt keletkező kérdésekre, bizonytalanságokra megnyugtató, pontos, segítőkész válaszokat fogsz kapni, még ha az más utastársak szemében ,,kétforintos,, kérdésnek számít is. A tegnapi napon a fakultatív programokkal kapcsolatos kérdésedre szóló ,,válasz,, finoman fogalmazva értetlenséget váltott ki nálam is, mert hiszen ez a fórum nem a feltett kérdések és a mögötte álló ember minősítéséről szól, hanem a tapasztalatok megosztásáról, egymás segítéséről és a jó hangulatról. De hát tudod, legrosszabb annak, aki ezt nem tudja!!!
Legyen nagyon szép a nyaralásotok ! üdv. Mária