Kedves Marcsi!
Ma befizettem a Mi Abeli apartmanba

úgyhogy szeptember 20-án érkezünk

. Majd biztos rengeteg kérdésem lesz addig

Első az lenne, hogy az apartmanban a 13-as szoba pontosan merre néz, mert azt írja, hogy oldalra tenger felé, utca felé vagy pont a másik irányba? Autót mennyiért lehet bérelni egy napra? Van esetleg olyan étterem ami büfés jellegű, Zakynthoson volt és azt nagyon szerettük, befizettünk egy összeget és annyi mindent meg tudtunk kóstolni.Ez a kagylós partszakasz milyen messze található Skalatól? Azt írja, hogy gyorsan mélyül a víz ez mit jelent kb hány méterre lehet besétálni a vízbe, hogy ne lepjen el a víz.

Előre is köszönöm a válaszokat