Kedves grand Marcsi!Szeretném megkérdezni,hogy idei új apartmanotok a Mi Abeli mennyire hangos és mennyire érezni a tavernából érkező illatokat?
Kedves Andi! Én is most készülök Kefalóniára junius közepétől,és éppen a Mi Abelli-ben foglaltam,mégpedig utcára néző szobát,ahonnan a tengert is jobban lehet látni. Fórumokon olvasva kiderült hogy Skala egy nyugodt,csendes kis település,és az apatman alatt is egy tradicionális Görög taverna üzemel,ami nem hiszem hogy tulságosan hangos. Egyébként úgy vagyok vele hogy ha este kiülök a teraszra,inkább halgassak jó sirtakit,vagy egyéb Görög zenét,mint Angol rockzenére üvöltöző fiatalokat,ha már egyszer Görögországban vagyok. És ugy tudom hogy Skalán,éjfél után már nem lehet hangosan üzemeltetni a tavernákat,de erről Marcsi biztosan pontosabban tud tájékoztatni. Mi Abelli -Apartman a legjobb! Üdv: Sanyi