(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Magda Sándor Dátum: 2015-01-06 16:35:31
Sziasztok! Lehet hogy idén már ismét Drachmával fogunk fizetni Görögországban? smile smile smile
Grand Marcsi Dátum: 2015-01-05 17:08:02
Kozsák Rudolf Árpád írta ekkor: 2015-01-05 14:37:53
Kedves Marcsi! Úgy tudom, hogy Kefalónián élnek vadlovak, érdeklődnék, hogy a sziget melyik részén lehet velük találkozni, és könnyen el lehet-e jutni hozzájuk?
Kedves Arpi Az Ainos hegy nemzeti parkjan belul barhol lehet veluk talalkozni ,ami 3000 hektaras...nekem mar egyik volgyben volt szerencsem hozzajuk de mivel szabadon elo allatokrol beszelunk, hogy talalkozz veluk ...nagy szerencse kell!!!!! udv Marcsi
Kozsák Rudolf Árpád Dátum: 2015-01-05 14:37:53
Kedves Marcsi! Úgy tudom, hogy Kefalónián élnek vadlovak, érdeklődnék, hogy a sziget melyik részén lehet velük találkozni, és könnyen el lehet-e jutni hozzájuk?
Grand Marcsi Dátum: 2015-01-03 10:41:36
Kovács Éva írta ekkor: 2015-01-02 18:45:28
Kedves Marcsi! A Ranieri apartmant néztük ki a nyaralásunkhoz, mindenképp 2 légterű 4 ágyas szoba szükséges. Érdeklődnék, hogy ha esetleg 5-en mennénk lehetőség van e pótágyra. Várom szíves visszajelzését. Köszönettel: Kovács Éva
Kedves Eva Kerlek hivd fel az irodankat ez ugyben...veluk konzultalj.. A Renieriben is van 3 es 2 agyas szoba egymas mellett..eddig igy oldottuk meg az 5 fot... Remelem megfelel majd.. udv Marcsi
Kovács Éva Dátum: 2015-01-02 18:45:28
Kedves Marcsi! A Ranieri apartmant néztük ki a nyaralásunkhoz, mindenképp 2 légterű 4 ágyas szoba szükséges. Érdeklődnék, hogy ha esetleg 5-en mennénk lehetőség van e pótágyra. Várom szíves visszajelzését. Köszönettel: Kovács Éva