Sziasztok!
Vasárnap este érkeztünk haza Kefalónia Skaláról!
Kefalonia lélegzetelállítóan gyönyörű!
Az Anna apartman kifogástalan, a hajókirándulás egy életre szóló élmény volt!
A víz kristálytiszta, bár akinek nem gond körül belül 4 km-t sétálni, az feltétlenül sétáljon át a Mounda Beach-re! Kihagyhatatlan!
Egy életre szóló élményben volt részünk!
Hálás köszönet Grand Marcsinak, a kedvességéért, türelméért, és odaadásáért :-) .
Sok helyen jártam már, de még egy ilyen belevaló, fantasztikus idegenvezető csajjal nem találkoztam még :-D !
Ezer köszönet a drága Doktor Úrnak a gyors segítségért, illetve a Grand Tours sofőrjeinek, elsősorban Szikszai Attilának a zökkenőmentes és biztonságos utazásért!
A GRAND TOURS ismét hozta számunka a színvonalat.....évek óta a legjobb :-D
Várjuk tőletek a további újdonságokat :-) .
Ha valakinek kérdése van Skaláról, kérdezzetek bátran szívesen válaszolok.
Marcsi, neked hatalmas puszi mindenért :-) .
További szép napot kívánok.
Üdv: Csilla.
Szia Csilla!
Szeptember 20-27. megyünk Kafeloniába. Először megyünk ilyen hosszú buszos útra. Esetleg van-e valami tanácsod az utazással kapcsolatban?
Mit érdemes megnézni?
Milyen lehetőségek vannak járműbérlésre, mennyibe kerül?
Bocsesz a sok kérdésért.
Üdv.:Attila