Szia Marcsi! Jövő héten érkezünk Miskolcról hozzád. Már visszaszámolunk. Reméljük szép időnk lesz! Közben járnál az isteneknél ez ügyben?

Üdv:Detty
Szia Detty!
Én is csak remélem hogy meghalgatnak az Istenek és végig jó időnk lesz

Jó utat nektek!
üdv
Marcsi