(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-09-04 06:39:22
Juhász Lilla írta ekkor: 2014-09-02 19:47:55
Köszönöm! :) Pénteken indulunk!! Már nagyon várjuk! :)
Jó utat Lilla ! Hamarason találkozunk! A Korelli Kapitány mandolinja c. filmet tetessétek be az úton a sofőrjeinkkel! smile üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-09-04 06:37:04
Simon Bernadett írta ekkor: 2014-09-02 19:16:21
Szia Marcsi! Jövő héten érkezünk Miskolcról hozzád. Már visszaszámolunk. Reméljük szép időnk lesz! Közben járnál az isteneknél ez ügyben? smile Üdv:Detty
Szia Detty! Én is csak remélem hogy meghalgatnak az Istenek és végig jó időnk lesz smile Jó utat nektek! üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-09-04 06:34:52
Csík Ferenc írta ekkor: 2014-09-02 19:02:37
Szia Marcsi (Berta Mária)! A nyíltvízi fürdésnél, lehet-e mentőmellényt kérni a hajón.
Természetesen smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-09-04 06:34:01
dekanyildiko írta ekkor: 2014-09-02 15:49:44
szia MARCSI ILDIKO vagyok romaniabol tudtal e aposommal beszelni az este smile
Igen Ildikó! Jól vannak minden ok.velük...puszilnak benneteket smile smile smile
Juhász Lilla Dátum: 2014-09-02 19:47:55
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-09-01 21:49:30
Szia Lilla! 8 € ide és 8 € vissza a kompdíja. üdv Marcsi
Köszönöm! :) Pénteken indulunk!! Már nagyon várjuk! :)