(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-09-01 21:49:30
Juhász Lilla írta ekkor: 2014-09-01 20:21:18
Sziasztok! Meg tudjátok mondani, hogy mennyi volt pontosan a kompdíj? Mert a katalógusban azt írják, hogy kb 20 eur .. Köszönöm előre is!
Szia Lilla! 8 € ide és 8 € vissza a kompdíja. üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2014-09-01 21:48:04
Kőrös Zoltán írta ekkor: 2014-09-01 13:56:52
Köszi ! közbe megtaláltam :)
Zoli,még most Szeptember közepén fog változni a komp menetrendje..... üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2014-09-01 21:46:31
Kőrös Zoltán írta ekkor: 2014-09-01 13:03:30
szia ! kb reggel mikor ér oda a busz Kefaloniába 9 órakor? és mikor van a vissza indulás 17 órakor? köszi
Kedves Zoltán ! Reggel 10-re itt vagytok az apartmanokban...görög idő szerint! üdv Marcsi
Juhász Lilla Dátum: 2014-09-01 20:21:18
Sziasztok! Meg tudjátok mondani, hogy mennyi volt pontosan a kompdíj? Mert a katalógusban azt írják, hogy kb 20 eur .. Köszönöm előre is!
Kőrös Zoltán Dátum: 2014-09-01 13:56:52
Kőrös Zoltán írta ekkor: 2014-09-01 13:03:30
szia ! kb reggel mikor ér oda a busz Kefaloniába 9 órakor? és mikor van a vissza indulás 17 órakor? köszi
Köszi ! közbe megtaláltam :)