(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Robert Niros Dátum: 2014-09-10 13:49:30
két hete jöttünk haza, szuper volt minden! A sziget csodaszép! Tavaly Sartin voltunk, ami most ezek után kicsit "fapadosnak" tűnik!
Grand Marcsi Dátum: 2014-09-09 21:44:30
Felföldi Attila írta ekkor: 2014-09-09 18:12:43
Szia Marcsi! Szombaton érkezünk! smile tartalékolj egy kis jó időt! smile Szólj az Isteneknek, OK? (Már nagyon várjuk az utazást!)
Szia Attila! Napközben 34 fok van és este is elég jó idő van még smile ujjatlanban sétálnak a vendégek:) smile Jó utat nektek! üdv Marcsi smile
Felföldi Attila Dátum: 2014-09-09 18:12:43
Szia Marcsi! Szombaton érkezünk! smile tartalékolj egy kis jó időt! smile Szólj az Isteneknek, OK? (Már nagyon várjuk az utazást!)
Grand Marcsi Dátum: 2014-09-08 06:40:12
Nováki Vivien írta ekkor: 2014-09-06 17:45:58
sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy szórakozóhely,disco féle van-e. Ott is belépős módszerrel van? Hol érdemes ott étkezni ami finom és nem csillagászati ára van? Előre is köszönöm!
Szia Vivi! Szórakozó helyek vannak és fő szezonban Disco is. Itt tőlem minden infót megkapsz...mikor jöttök ide Skalaba Vivi? üdv Marcsi
Nováki Vivien Dátum: 2014-09-06 17:45:58
sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy szórakozóhely,disco féle van-e. Ott is belépős módszerrel van? Hol érdemes ott étkezni ami finom és nem csillagászati ára van? Előre is köszönöm!