Kedves Mindenki!
Édesanyámmal utazunk Kefalóniára szeptember 13-20 közötti időszakban. Mivel sajnos egyikőnk sem vezet, így szeretnék érdeklődni, hogy be tudnánk-e társulni valakihez esetleg autóbérlésbe csütörtökön vagy pénteken? Két terület is érdekel minket, amit mindenképpen meg szeretnénk nézni. Az egyik Assos (falu, erődből kilátás), a másik terület pedig a Kefalónia nyugati részén lévő fantasztikus és lenyűgöző szépségű XI Beach, Platia Ammos és Petani Beach. Ha valaki ebben az időszakban szintén a szigeten nyaral és tervez autóbérlést ilyen kirándulásokhoz ezekre a helyekre, akkor nagyon szívesen betársulunk édesanyámmal és természetesen minden költséget megosztunk! Remélem lesz lehetőségünk meglátogatni ezeket a csodálatos helyeket! Gabriella
Szia.
Mi is pont így utazunk.Szeretnénk is kocsit berelnit.Beszelhetunk majd a berlesrol.Mi 6 fővel megyünk.Remeljuk lehet k
is buszt bérelni.