(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-08-31 07:19:22
Kőrös Zoltán írta ekkor: 2014-08-30 17:18:04
szia! 09.hó 13 -tól ! előre is köszönöm !
Jó utat majd nektek! üdv Marcsi smile
Kőrös Zoltán Dátum: 2014-08-30 17:18:04
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-08-29 21:06:10
Szia Zoli! Attól függ Zoli hogy mikor jössz majd ide Skalába ? Álltalában 20€ egy napra..itt a Pefanisnál..majd itt segítek jót találni! üdv Marcsi smile
szia! 09.hó 13 -tól ! előre is köszönöm !
Nagy Gabriella Dátum: 2014-08-30 10:16:15
Bodnár László írta ekkor: 2014-08-30 01:15:11
Szia. Mi is pont így utazunk.Szeretnénk is kocsit berelnit.Beszelhetunk majd a berlesrol.Mi 6 fővel megyünk.Remeljuk lehet k is buszt bérelni.
Szia! Jaj de jó, nagyon örülnénk ha betársulhatnánk hozzátok az autóbérlésbe valamelyik nap! Mi a Renieri Apartmanban leszünk elszállásolva. Akkor az érkezés napján 13-án megbeszéljük a részleteket, vagy itt is megbeszélhetjük előre, ha már van konkrét elképzelésetek. Mi csütörtökre és/vagy péntekre gondoltunk betársulni. Assos-t, Petani Beach-et, Platia Ammos-t és Xi Beach-et szeretnénk megnézni édesanyámmal. Nektek mik az elképzelések, tervek? Gabi
Bodnár László Dátum: 2014-08-30 01:15:11
Nagy Gabriella írta ekkor: 2014-08-27 00:44:40
Kedves Mindenki! Édesanyámmal utazunk Kefalóniára szeptember 13-20 közötti időszakban. Mivel sajnos egyikőnk sem vezet, így szeretnék érdeklődni, hogy be tudnánk-e társulni valakihez esetleg autóbérlésbe csütörtökön vagy pénteken? Két terület is érdekel minket, amit mindenképpen meg szeretnénk nézni. Az egyik Assos (falu, erődből kilátás), a másik terület pedig a Kefalónia nyugati részén lévő fantasztikus és lenyűgöző szépségű XI Beach, Platia Ammos és Petani Beach. Ha valaki ebben az időszakban szintén a szigeten nyaral és tervez autóbérlést ilyen kirándulásokhoz ezekre a helyekre, akkor nagyon szívesen betársulunk édesanyámmal és természetesen minden költséget megosztunk! Remélem lesz lehetőségünk meglátogatni ezeket a csodálatos helyeket! Gabriella
Szia. Mi is pont így utazunk.Szeretnénk is kocsit berelnit.Beszelhetunk majd a berlesrol.Mi 6 fővel megyünk.Remeljuk lehet k is buszt bérelni.
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-29 21:06:10
Kőrös Zoltán írta ekkor: 2014-08-29 16:44:01
Sziasztok Zoli vagyok ! megtudná mondani valaki ,hogy hol és kb menyiért tudok motort bérelni ? több napra ! köszi
Szia Zoli! Attól függ Zoli hogy mikor jössz majd ide Skalába ? Álltalában 20€ egy napra..itt a Pefanisnál..majd itt segítek jót találni! üdv Marcsi smile