Csodálatos és fantasztikus volt Kefalonia, mi is vasárnap értünk haza. Óriási élményekkel amiket nem lehet szavakba önteni. Viszont nekem bizonyos szinten csalódást okozott az iroda. Sehol nem írták le, és senki sem tájékoztatott, hogy a hazaútnál a gyűjtőhelyen akár több órát is kell várakozni. Most vasárnap kb. négy órát várt hat busz két törökországi buszra Szegeden a Tesco parkolójában. Mikor ezt kiírtam az üzenőfalra akkor kitörölték az írásomat. Pedig két mondat elég lett volna, amivel megnyugatnak, hogy pl. másképp nem tudják megoldani, és köszönik a türelmemet. Ennyi lett volna. És itt jön a csalódás, hogy az iroda csak azokat az írásokat jelenteti meg, ami kivétel nélkül dicshimnuszt zeng róluk. És ez szomorú. Egy vendéget két-három mondattal meg lehet nyugatni, le lehet szerelni, csak igazat kell neki adni, és kedvesnek kell lenni hozzá. De ezt Önök tudják a legjobban, hisz már nagyon hosszú ideje utaztatnak.
Kedves Hajnalka!
Köszönöm a türelmeteket és utólag is elnézést kérek a kellemetlenségért,remélem azért ez az emlékeket Kefaloniáról nem rontja el...
Minden jót nektek,üdv
Marcsi