(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kis Tibor Dátum: 2014-07-19 12:13:10
Enyedi Tamás írta ekkor: 2014-07-15 21:04:32
Kedves Kis Tibor! Mivel feleségemmel szintén ezen a héten leszünk a Hermes apartmanban, érdekelne a tervezett program. Örülnék, ha az "[email protected]"-ra megkaphatnám. A tervezett költségekről is kérek tájékoztatást. Előre is köszönöm. üdv Tamás
meant mail :)
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-18 00:14:43
Évaanya írta ekkor: 2014-07-17 12:54:14
Kedves GrandMarcsi! A Hellasz fórumán egy utastárs feltett egy fotót, amin az szerepel, hogy Skala-ból a Mounda beach-felé az idén felnőttként mellkasig érő vízben lehet átjutni, s Skala-nál a sziklás részen nem lehet strandolni. Ez így van tényleg? Gyerekekkel megyünk, s szeretnénk a Mounda beach-en is fürdeni, mert az a lassan mélyülő, ill. a sziklás részt is dicsérte korábban egy gyerekes anyuka. Mi a helyzet ezekkel? Köszi: Éva (a Kisfiam épp most (is) mondta, hogy hogy várja már, hogy menjünk Görögországba smile
Kedves Éva! Változó a vízállás így én a közelebbi ,jobbra taláható sziklákig szoktam javasolni hogy sekélyebb és homokosabb a mi partunk,de a Moundát is sokan kedveli de az odavezető utat én az aszfalton szoktam,vagy bérelt járművel javasolni a megközelítését ..ez biztonságosabb!!! Itt mindenben adok felvilágosítást a helyszinen! Szeretettel várlak majd benneteket! üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-18 00:09:31
Vári Gabriella írta ekkor: 2014-07-17 08:58:16
Szia Marcsi! Jövőre csoportot viszek oda májusban és a szervezés miatt már most érdeklődnék pár dologról. A Hermes apartmannál több szobánál (az öt 3ágyason kívül) külön fel van tüntetve,hogy pótágyazhatóak. Milyen ággyal?..mert a megadott 3fősök esetében három szobánál összecsukható és kettőnél normál ágy van írva . Milyen z ható ágy? A Hermes és a Renieri apartman milyen távolságra van egymástól? A kompnál valóban nem a saját buszunkkal megyünk fel,hanem át kell rá szállni és megérkezéskor vár ott egy transzferbusz? Köszönöm előre is a választ! Szép napot! G.
Kedves Gabi! Ritkán fordul elő hogy kell transferálni-Renieri a Hermestől 3 percre található- - a Hermes 3 ágyas szobái a 1,10,20-as ...a pótágyaztható( amit 14 éves korig javaslunk) a 6,17,27-es szobák.. a vacsorás tavernát mindenkinek javaslom bőséges és változatos ételeket szolgálnak fel magyar étlapról választhatóak -vannak szórakozó helyek de nem bulis hely...ha jó a csapatod bárhol jól mulatok majd...:) az e-mail címem :[email protected].. várom további kérdéseidet! üdv Marcsi
Évaanya Dátum: 2014-07-17 12:54:14
Kedves GrandMarcsi! A Hellasz fórumán egy utastárs feltett egy fotót, amin az szerepel, hogy Skala-ból a Mounda beach-felé az idén felnőttként mellkasig érő vízben lehet átjutni, s Skala-nál a sziklás részen nem lehet strandolni. Ez így van tényleg? Gyerekekkel megyünk, s szeretnénk a Mounda beach-en is fürdeni, mert az a lassan mélyülő, ill. a sziklás részt is dicsérte korábban egy gyerekes anyuka. Mi a helyzet ezekkel? Köszi: Éva (a Kisfiam épp most (is) mondta, hogy hogy várja már, hogy menjünk Görögországba smile
Vári Gabriella Dátum: 2014-07-17 09:08:51
jajj még annyi,hogy milyen a vacsora? ..menüs salátabárral? ..megéri befizetni? ..és van-e mód szórakozási lehetőségre a közelben? Köszönöm!