Szia Marcsi!
Jövőre csoportot viszek oda májusban és a szervezés miatt már most érdeklődnék pár dologról.
A Hermes apartmannál több szobánál (az öt 3ágyason kívül) külön fel van tüntetve,hogy pótágyazhatóak.
Milyen ággyal?..mert a megadott 3fősök esetében három szobánál összecsukható és kettőnél normál ágy van írva .
Milyen z ható ágy?
A Hermes és a Renieri apartman milyen távolságra van egymástól?
A kompnál valóban nem a saját buszunkkal megyünk fel,hanem át kell rá szállni és megérkezéskor vár ott egy transzferbusz?
Köszönöm előre is a választ!
Szép napot!
G.
Kedves Gabi!
Ritkán fordul elő hogy kell transferálni-Renieri a Hermestől 3 percre található-
- a Hermes 3 ágyas szobái a 1,10,20-as ...a pótágyaztható( amit 14 éves korig javaslunk) a 6,17,27-es szobák..
a vacsorás tavernát mindenkinek javaslom bőséges és változatos ételeket szolgálnak fel magyar étlapról választhatóak
-vannak szórakozó helyek de nem bulis hely...ha jó a csapatod bárhol jól mulatok majd...:)
az e-mail címem :
[email protected]..
várom további kérdéseidet!
üdv
Marcsi