(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Vári Gabriella Dátum: 2014-07-17 08:58:16
Szia Marcsi! Jövőre csoportot viszek oda májusban és a szervezés miatt már most érdeklődnék pár dologról. A Hermes apartmannál több szobánál (az öt 3ágyason kívül) külön fel van tüntetve,hogy pótágyazhatóak. Milyen ággyal?..mert a megadott 3fősök esetében három szobánál összecsukható és kettőnél normál ágy van írva . Milyen z ható ágy? A Hermes és a Renieri apartman milyen távolságra van egymástól? A kompnál valóban nem a saját buszunkkal megyünk fel,hanem át kell rá szállni és megérkezéskor vár ott egy transzferbusz? Köszönöm előre is a választ! Szép napot! G.
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-16 15:21:54
Kullainé Kurucz Katalin írta ekkor: 2014-07-16 08:32:53
Kedves Marcsi!Egyáltalán nem állt szándėkomban elvitatni az ėrdemeid ės a hatalmas tapasztalatodat!Nyugodtan töröljėk az üzenetem,ha zavaró ezen a fórumon!Szėp napot kívánok! smile
Kedves Katalin ! Miért törölnénk...semmi probléma..te reklámozod amit szeretnél ...és én is azt teszem.. smile Szeretettel várlak majd benneteket is szeptembereben.. üdv Marcsi smile
Kullainé Kurucz Katalin Dátum: 2014-07-16 08:32:53
Kedves Marcsi!Egyáltalán nem állt szándėkomban elvitatni az ėrdemeid ės a hatalmas tapasztalatodat!Nyugodtan töröljėk az üzenetem,ha zavaró ezen a fórumon!Szėp napot kívánok! smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-16 06:57:14
Kedves Mindenki ! Öt éve bejáratott és jól megkomponált kirándulásaimmal várok mindenkit ide Kefalonia-Skalára smile mindenben segítek és részletes tájékoztatás is itt helyben adok még aznap,érkezéskor smile üdv Marcsi id.vez Grand Tours
Kullainé Kurucz Katalin Dátum: 2014-07-15 22:09:32
Szeptember 12-28-ig tartó időszakban van két fő részére szabad helyünk bérelt autóban.Jól megkomponált és bejáratott programtervvel rendelkezünk,ez lesz a harmadik utunk erre a csodálatos szigetre!Részletekről privátban szívesen adunk tájékoztatást!