Szia Marcsi! Pár hete már érdeklődtünk Tőled autóbérlés után. Aug.1-én megyünk két hétre, 4 napra szeretnénk bérelni. Írtad, hogy Nálad tudjuk majd intézni. A kérdésem most az lenne,hogy lehet-e úgyis, hogy egyik héten két napra, meg a másikon is. Köszi: Ági
Kedves Ági!
Itt mindenben segítek...igen ez a variáció is megoldható..
üdv
Marcsi