(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Csépe Anikó Dátum: 2014-07-27 22:00:21
Szia Marcsi!Mindig Görögországba nyaralunk és nagyjából tisztában vagyunk az árakkal.De most először megyünk szigetre és azt hallottam hogy szigeten mindig minden 2-3 szor drágább!Ez tényleg igaz?Eddig Sartin,Paralián nyaraltunk és szeretném tudni hogy ezekhez képest milyen árakkal számoljunk? Előre is köszönöm! :)
Molnár Csilla Dátum: 2014-07-27 16:36:24
Kedves Marcsi. Augusztus 15-én indulunk Skala-ra. Érdeklődni szeretnénk az élelmiszer illetve az éttermi árakról. Fontos kérdésünk lenne még, hogy lehet-e kimérve vagy üvegben Tsypouro-t vásárolni, és az milyen árban van? smile smile Válaszod előre is nagyon szépen köszönjük :-) További szép napot kívánunk!
Fodorné Vajda Ágnes Dátum: 2014-07-27 08:18:06
Kedves Marcsi! Köszönöm válaszodat, 2-án találkozunk!! Szia Ági
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-25 21:56:21
Fodorné Vajda Ágnes írta ekkor: 2014-07-25 19:21:18
Szia Marcsi! Pár hete már érdeklődtünk Tőled autóbérlés után. Aug.1-én megyünk két hétre, 4 napra szeretnénk bérelni. Írtad, hogy Nálad tudjuk majd intézni. A kérdésem most az lenne,hogy lehet-e úgyis, hogy egyik héten két napra, meg a másikon is. Köszi: Ági
Kedves Ági! Itt mindenben segítek...igen ez a variáció is megoldható.. üdv Marcsi
Fodorné Vajda Ágnes Dátum: 2014-07-25 19:21:18
Szia Marcsi! Pár hete már érdeklődtünk Tőled autóbérlés után. Aug.1-én megyünk két hétre, 4 napra szeretnénk bérelni. Írtad, hogy Nálad tudjuk majd intézni. A kérdésem most az lenne,hogy lehet-e úgyis, hogy egyik héten két napra, meg a másikon is. Köszi: Ági