Kedves Éva!
Változó a vízállás így én a közelebbi ,jobbra taláható sziklákig szoktam javasolni hogy sekélyebb és homokosabb a mi partunk,de a Moundát is sokan kedveli de az odavezető utat én az aszfalton szoktam,vagy bérelt járművel javasolni a megközelítését ..ez biztonságosabb!!!
Itt mindenben adok felvilágosítást a helyszinen!
Szeretettel várlak majd benneteket!
üdv
Marcsi
Köszi Marcsi! Aug-ban találkozunk! Üdv: Éva