(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Gombkötő Linda Dátum: 2014-07-25 08:48:56
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-07-25 06:42:38
Szia Linda! Elég a személyi igazolvány ...csak érvényes legyen!:) üdv Marcsi smile
smile kösziii... smile érvényes. smile üdv: Linda smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-25 06:42:38
Gombkötő Linda írta ekkor: 2014-07-24 11:29:13
Szia Marcsi! A biztonság kedvéért kérdezném, hogy útlevél nem szükséges ugye? Elég lesz az új típusú személyi igazolvány? smile Köszi előre is! smile
Szia Linda! Elég a személyi igazolvány ...csak érvényes legyen!:) üdv Marcsi smile
Gombkötő Linda Dátum: 2014-07-24 11:29:13
Szia Marcsi! A biztonság kedvéért kérdezném, hogy útlevél nem szükséges ugye? Elég lesz az új típusú személyi igazolvány? smile Köszi előre is! smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-23 18:20:00
Akkor visszaszámlálás beindult smile Jó utat majd! üdv Marcsi smile
Évaanya Dátum: 2014-07-23 10:06:30
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-07-18 00:14:43
Kedves Éva! Változó a vízállás így én a közelebbi ,jobbra taláható sziklákig szoktam javasolni hogy sekélyebb és homokosabb a mi partunk,de a Moundát is sokan kedveli de az odavezető utat én az aszfalton szoktam,vagy bérelt járművel javasolni a megközelítését ..ez biztonságosabb!!! Itt mindenben adok felvilágosítást a helyszinen! Szeretettel várlak majd benneteket! üdv Marcsi smile
Köszi Marcsi! Aug-ban találkozunk! Üdv: Éva