(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-07-14 22:13:44
Farkas Bernadett írta ekkor: 2014-07-14 17:38:41
Kedves Marcsi! Azt szeretném még megtudni,hogy a Hermes apartmanban a hűtőszekrényeknek van- e fagyasztórésze? A másik kérdésem: az utazás során a hűtőtáskák az utastérben vannak vagy a csomagtérben? Köszönöm a válaszod smile
Kedves Bernadett Van a hűtőknek fagyasztórésze és a csomagtérben kell lennie a hűtőtáskáknak különben nem tudnak közlekedni az utasok az utastérben.. üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-14 22:10:57
Szűcs Nikolett írta ekkor: 2014-07-14 13:34:28
Kedves Marcsi! Mi augusztusba megyünk és érdeklődni szeretnék, hogy a 6 személyes autó 2 napra kb milyen áron lenne? Előre is köszönöm Niki :-)
Kedves Nikolett Az angolok hónapokkal hamarabb kibérlik a 6 személyes kocsikat üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-14 22:09:19
Móni írta ekkor: 2014-07-14 11:16:57
Sziasztok smile Szeptember elején fogunk érkezni, autót fogunk bérelni, ha van 2 személyes az jó lenne(gondolom pénzben kevesebb a kisebb autó), érdeklődnék hogy milyen összeggel kell számolni nagy vagy kisebb autó esetén? 09/06-13-ig leszünk ott, szerintem 2 napra béreljük ki, de érdekel az is hogy 1 napra mennyi? Van km korlát? Köszönöm előre is :) Szép napot Móni smile
Szia Mónika 45-50 €és nincs km korlátozás. üdv Marcsi
Vörös-Hornyák Zsuzsanna Dátum: 2014-07-14 21:05:54
Kedves Marcsi! Azt szeretné kérdezni, hogy várhatóan mikorra érkezünk meg a busszal Skalaba? Köszönöm válaszod!
Farkas Bernadett Dátum: 2014-07-14 17:38:41
Kedves Marcsi! Azt szeretném még megtudni,hogy a Hermes apartmanban a hűtőszekrényeknek van- e fagyasztórésze? A másik kérdésem: az utazás során a hűtőtáskák az utastérben vannak vagy a csomagtérben? Köszönöm a válaszod smile