Kedves Marcsi, most hétvégén érkezünk egy 7 fős csapattal a Renieribe :) A fakultatív programokról szeretnék kérdezni. A zakhyntosi kiruccanáson, és a hegyi naplementén is szívesen részt vennénk. Egy korábbi hozzászólásban olvastam, hogy ezek egy napon vannak. Üti egymást a kettő, vagy beleférhet mindkettő? Köszönöm! :) Jani
Kedves János!
15:30-ra haza érkezünk Skalába és a hegyre 17:00-kor indulunk...idő bőven marad közte bármire amire akarjátok

üdv
Marcsi