(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-07-08 21:07:31
Kata írta ekkor: 2014-07-08 17:20:49
Kedves Marcsi! Érdemes online foglalni autót, vagy elég személyesen ha már ott leszünk?
Majd itt személyesen elég Kata! üdv Marcsi
Kata Dátum: 2014-07-08 17:20:49
Kedves Marcsi! Érdemes online foglalni autót, vagy elég személyesen ha már ott leszünk?
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-08 10:32:39
Petri János írta ekkor: 2014-07-08 09:50:02
Kedves Marcsi, most hétvégén érkezünk egy 7 fős csapattal a Renieribe :) A fakultatív programokról szeretnék kérdezni. A zakhyntosi kiruccanáson, és a hegyi naplementén is szívesen részt vennénk. Egy korábbi hozzászólásban olvastam, hogy ezek egy napon vannak. Üti egymást a kettő, vagy beleférhet mindkettő? Köszönöm! :) Jani
Kedves János! 15:30-ra haza érkezünk Skalába és a hegyre 17:00-kor indulunk...idő bőven marad közte bármire amire akarjátok smile üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-08 10:29:56
Kis Tibor írta ekkor: 2014-07-07 15:02:29
Halihó! 6 személyes autót lehet valahol bérelni? mennyiért? szept 1-3-ig vagy 4 ig(ártól függ, hogy 3 vagy 4 nap) Köszi!
Tibor 3 napra 260€.
Petri János Dátum: 2014-07-08 09:50:02
Kedves Marcsi, most hétvégén érkezünk egy 7 fős csapattal a Renieribe :) A fakultatív programokról szeretnék kérdezni. A zakhyntosi kiruccanáson, és a hegyi naplementén is szívesen részt vennénk. Egy korábbi hozzászólásban olvastam, hogy ezek egy napon vannak. Üti egymást a kettő, vagy beleférhet mindkettő? Köszönöm! :) Jani