Szeptember elején fogunk érkezni, autót fogunk bérelni, ha van 2 személyes az jó lenne(gondolom pénzben kevesebb a kisebb autó), érdeklődnék hogy milyen összeggel kell számolni nagy vagy kisebb autó esetén? 09/06-13-ig leszünk ott, szerintem 2 napra béreljük ki, de érdekel az is hogy 1 napra mennyi? Van km korlát? Köszönöm előre is :) Szép napot Móni